sobota 22. ledna 2011

Prasata!!

Mé děti jsou ranní ptáčata. Speciální druh, tzv. semajnfina matena birdido. Jakože si přivstanou obzvláště rády, obzvláště brzy a jsou hned po procitnutí obzvláště akční.  Nepochopitelné. A ještě nepochopitelnější pro mne zůstává fakt, že extrémů dosahují o víkendech. Jak je třeba přes týden problém dostat B z postele, aby byla ve škole deset minut před začátkem vyučování, o víkendech je tak "šikovná", že by mnohdy stihla i ranní šichtu ve fabrice. S notnou časovou rezervou. A jelikož je velkým vzorem pro svého malého bratra, jedou to samozřejmě stereo.  Juch! Dnešní plán, jak je po ránu zabavit a poskytnout si tak trochu času na ranní baňák černýho kafe... Prasata. Děti je tuze rády, jsou relativně zdravé a je s nima sranda. Od těsta k poslednímu drobku. Mlask.


PS: Ony ty rozjezdy jsou někdy krkolomné, ale nakonec je to dycky paráda!
Fajn sobotu!

4 komentáře:

 1. Tééda!!Vy to tady máte super!
  Vaše víkendové rána mi něco silně připomínají:):):)Kromě toho nápadu s prasátky-to bych taky měla zavést!:)Tak moc díky za nápad a už se těším na další návštěvu k vám!Krásný večer přeje Radka

  OdpovědětVymazat
 2. Čuníci jsou úžasní,
  naše dítě zásadně peče,když nejsem doma,to abych se po příchodu z práce hned zhroutila.
  Časné vstávání už jí naštěstí přešlo.
  Zdravím a přeju hezké dny.B.

  OdpovědětVymazat
 3. Jůůůůů! Ty jsou teda skvělý! Svoje dítka nemáme, ale na táboře víme, že první dě noci je bojovka, aby se utahaly, páč z domova vždy přijedou čistá a odpočatá. Za dva dny je vše jinak.... :-)

  OdpovědětVymazat
 4. to vypadá luxusně, vyzkouším

  OdpovědětVymazat