úterý 22. února 2011

Rozdělávky

Práce na tzv. japonském šálu pomaloučku-polehoučku pokračuje. Kvítek ke kvítku... Někdy jich za den vznikne více, někdy méně. A ano, jsou i dny, kdy jsem kvítkově absolutně neproduktivní. Boť nejen srandičkama živ je člověk, že ano.o) Ale háčkovat touto přízí je fakt za odměnu, takže si i ty chvilky užívám a už teď se trochu děsím okamžiku, kdy domotám poslední klubko:o) Na druhou stranu... zavrtám se... bude měkkoučko, teploučko, heboučko. A bez práce! Aspoň na chvíli. To bych mohla vydržet.o)A pro zasmání... Tohle je J live, jak drží v ruce fotku s B. To tehdy byla o ždibek mladší, než je J teď. Letí to neuvěřitelně...
Každopádně... už teď se těším, až bude tuhle konkrétní fotku (s B♥J) držet nějaké další roční Kuře. To bude hezký...

Fajn večur a brou noc, čeba.o)

PS: V souvislosti s komentem Jany G. upřesňuji - návod je...aha...přesně TADY. Ono je to už teda v tom prvním prolinku, ale splývá to tak trochu s okolními písmenky:o)  Díky za upozornění, Jani, J.

8 komentářů:

 1. Teda vypadá to parádně...máš na ty kytičky návod, nebo sis to vymyslela? Tak mě napadá-Kuba bude mít za necelých 14 dní rok, že se vlastně taky těším až bude to další prťě taky na fotce...Máš krásný děti..radost se koukat. Hezkej večer. J.

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, ten šál bude parádní! Fakt nádhera a díky za popis.
  Moc zdravím tebe i děti!
  Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, kytičky se Ti daří, díky za návod. Zdravím
  Marcela

  OdpovědětVymazat
 4. Kytičkový šál vypadá úžasně, ale nejvíc se mi líbil plán na nové roční Kuře s fotkou starších sourozenců. Tak ať to vyjde.:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Všechny zdravím a děkuju za Vaše slova.o)
  Konkrétně...a vememe to popořadě:
  1) Díky všem za chvály šálu! Návod je moc dobře připravený, pachtíte jen kr/dl sloupky do kytkoidního tvaru a semo-tamo přiháčkujete rozpracovaný kvítek k již vzniklé mase:o). Ale vypadá efektně, to zase jo. Zvláště takto v protisvětle... Zveřejnění návodu považuju za samozřejmost, zvláště, když jsem jej nevymyslela.o)
  2) Ještě větší dík za pozdravy, Heleno¤
  3) Největší dík za pochopení sympatizujícím matkám. Dycky koumám, jestli na blog hodit další Kuřata, ale jednou je můj, tož aj možu, ni?
  Jani G., Tvůj Kuba je taky výborný, bavím se pokaždé, včera extrémně. Bývám často v podobném rozpoložení.o) Slaďoch.
  Jančo s bublinou, Tvá dcera je zajisté taky poklad. Soudě dle kytiček, co Ti nosí z procházek a dle zmínky o čmouhatých fotkách.o) Miluju divoké děti plné emocí! A fotka s třetím bejby bude, věřím tomu. A nemůžu se dočkat...

  OdpovědětVymazat
 6. ja len tak slintám nad tvojou prácou....som sa akurát pustila prvý krát v životte do háčkovania, tak som zvedavá, čo zo toho bude ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Dobrý den, šál je nádherný, mohla bych poprosit o návod na kytičku?

  OdpovědětVymazat
 8. Jitko, návod na kytku a vlastně celou šálu je v odkaze v článku, konkrétně v PS, pod písmenky "TADY":o) J.

  OdpovědětVymazat