sobota 26. března 2011

Mylenci... ♥

Pátek se nesl v poklidu konce týdne. Chtěli jsme s B a J vyrazit na kola, ale počasí u nás vypadalo nějak vachrlatě, tak jsme to nakonec zrušili a užívali poklidu venkova. Čmáralo se po uličce, skákal se panák, houpalo se, hrála se hoňka, schovka, slovní i běžný fotbal, Myslím si..., frisbee, petanque, plácali jsme na písku, porcovali větvičky z ostříhané jabloně, kypřili skalku a zastříhli levanduli a taky se vyhlížela návštěva z Brnálu, pro kterou se chystala zobka. Pozdě mi docvaklo, že velký bratr Nivu a spol. nerad, bo přece plíseň jako fakt ne! Nicméně... Jsem úspěšná třicátnice, kletba byla zlomena a pár šneků putovalo do bratrova chřtánu! Naši by z nás měli radost, takové velké životní kroky:o)

B-inovace: skákání panáka přes obruč (jako přes švihadlo)...
 
 Finální úpravy - začišťování. Už jen napnout, pokropit, čekat...


 Šneky s Eidamem, Nivou a šunkou. Vejce s česnekem na potření nesmí chybět! Tato jednoduchá verze bez kečupu a rozličných bylinek je naše nej, konzumačně se dobře kombinuje s čímkoliv jiným.o)

Jo a abyste nemysleli, že jsem totální češtinářský břídil a prasor...
Mylenci se mylujou, jasný?!
Příjemný víkend! 

5 komentářů:

 1. Jé, nemůžu se dočkat té šály! Taky si na jednu dělám plány. Kolik padlo klubíček, mohu - li se zeptat?

  OdpovědětVymazat
 2. aj ja sa strašne teším na ten šál....ja už ani blog nepiíšem, lebo som totálne pepadla háčiku :D robím čiapku za čiapkou a roymýšlam, že sa pustím do niečoho ďalšieho... :)
  a inak...my sa celá rodina mYlujeme a odjakživa je to tak...aby to bolo jasné, že je to na pevno, tak je ten Y nutný.... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, měli jste krásný pátek! Šál bude luxusní, opravdu nádhera! A dala bych si vašeho šnečka.
  A souhlasím s Inou, pořádná láska si žádá ypsilon!
  Pohodový večer, hzdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Ojojojój, aj u nás sa skúša o sto šesť, či všetky detské motorizované jednotky ešte po zime stále fungujú, naháňačky a schovávačky musia byť, kriedy škrípu po chodníku aj po plote a sem tam ocko spraví šoféra rýchlorikše alias fúriku plne naloženého oboma krpcami a už frčia krížom cez záhradu, ako by z nich mal dušu vytriasť:)
  Vidím, že napriek sem tam utrúseným skeptickým poznámkam, šálik pekne napreduje:)
  Jani, peknú nedeľu. Gabi

  OdpovědětVymazat
 5. Šál je vypnut, orosen a čeká na svou velkou chvíli.o)

  MamINo a já k Tobě pořád chodím na kukec jak hlupá a čekám, kdy vyvěsíš něco na nástěnku a Ty si mezitím motáš klubka:o) Tak tam někdy něco píchni, jestli se Ti bude chtít, třeba háčkovánky, nebo Tea, jak Ti roste, nebo nějaký výlet nebo tak. Já se těším!

  Gabi a je to super, že už se řádí, co? Jsem ráda, že už je to venku zase živé. A ohledně mé šáloskepse - já ukončování a začišťování fakt nerada.o)

  OdpovědětVymazat