neděle 20. března 2011

Vykutálený víkend

Mám ráda kruh jako symbol. Ještě raději mám spirálu, ale o tom zase někdy potom...
Tento víkend byl dost odpočinkový. Hodně. Možná až moc. Ale všecko je tak, jak má být a já říkám... may be.o) Každopádně ať už jel v rytmu jakkoliv rozevlátém, byl to víkend moc hezký. Takový vykutálený:o) Pamatujete si na takovou tu plastovou hračku, která tvarově připomínala malinkou pánvičku? Byly do ní vlisovány důlky, do kterých jste se trefovali kuličkou připevněnou k plastovému korpusu provázkem. Každý ďolík měl - v závislosti na obtížnosti - bodové ohodnocení. To je teda popis:o/ Snad se chytáte... No, my ji jako malí měli u babičky v chaloupce. Babička už není, chaloupka už je úplně jinou chaloupkou, hračky zapadly v propadlišti dějin, ale vzpomínky tady jsou. Plstěná mistička je variací na dané téma. Chytá se kulička na provázku, důlek je jediný. Pro mrňátka dostačující. J hru stejně používá nejčastěji jako klaunský nos. Je možné, že mu uplstím jeden spešl čebrený. Veselý. Takový vykutálený.
  Další část "Vykutálenin" mne pošoupla v odhodlání udělat další krok k uzamknutí jedné životní etapy. Alespoň dočasně. Nabourat koloběh dnů a nocí, nemuset se pořád zaměstnávat, aby mozek nejel šejdrem a nepřemýšlel zbytečně nad hlupotama. Život je prostě někdy... takový vykutálený.

A šála! Posledních sedm kvítků! Pak už jen budu tak pět, šest let zapošívat konečky a odstříhávat vyčnívající vlákýnka a bude. Hotovo dvacet. A vykutálený teda bude absolutantně:o)

5 komentářů:

 1. Nádherné detaily, jani, radost se dívat....a tiše přihlížet.

  OdpovědětVymazat
 2. Hru si pamätám:)
  Obrázky aj slovo opäť v dokonalej symbióze, ktorá táák lahodí:) Díkes. Gabi

  OdpovědětVymazat
 3. Jani-ňuchy ňuch, nádherné!!! Skvělá, krásná a zajisté příjemná hračka! Červený nosánek bude rozhodně slušivý!! A aj tak šála- žůžová!!:)) Zdravíme na vršek...Radka

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, ty Tvé foky jsou náherné!!! Všecky.

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuju moc-moc-moc...táááákto:o) Jste zlaté, šecky! Dobrou!

  OdpovědětVymazat