úterý 12. dubna 2011

Klášťov

 
Cílem našeho nadělního výletu se stal Klášťov. Nemůže být každý ve Vizovicích:o) Počasí přálo, i když na hřebeni, pravda, vyfukovalo vydatně. Na druhou stranu díky tomu byla fantastická viditelnost. Ne vždy jdou odsud vidět Beskydy. Ale když jdou, plesám a šťastním, protože vidím, že ty kořeny nejsou zas až tak daleko.o)

Úplně vzadu jde krásně vidět - od levého stromu - hřeben Radhoště, Kněhyně, Smrk, Lysá. Blaho. Ahóóój tam, domů...

B zapsala do vrcholovky a mohlo se sestupovat. Jo a to divné sluníčko na druhém listě fakt není její práce.o)

4 komentáře:

 1. Jani:):):)- jsem klikla, že si počtu o Vizovicích:)))) Krásně jste se měli!! Teda sedím tady celá "rozkokošená", páč jsi ve mně vylolala vzpomínky z dob dávno minulých, kdy jsme ještě byli s taťkou mladí,krásní,bezstarostní(no,vlastně né tak úplně:))) a ve Vizovicích začínal náš "čundřík" směr Kláštov,Bílé karpaty, takové dvoutýdenní kolečko jsme si tam obešli.Ach!!!:)))Krásné vzpomínky.
  A krásné fotky!!! A vidím- hádala jsem správně:)))Pro našeho nejmenšího bylo J. jednou z možných variant.
  Zdravíme na Kohoutí vršek!!! Mějte se!! Radka

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, nádherné fotky! Bylo vám krásně a je to vidět!
  Pohodový večer, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 3. super! aj ja by som už išla na nejaký výletík.....u nás strašidelne fúkalo....v noci sa mi nedalo ani spať a tak bolo dosť riskantné niekam vypadnúť :/ muž začína písať diplomovku, tak budeme mať čo robiť a zase sa asi najbližšie nikam nedostaneme :( už aby bol máj....juj!!! majte sa krásne a výletujte, nech máme my aspoň čo obzerať ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Ráďo a hezky sis početla, ni.o)? Výlet byl fakt perfektní, dokonce i J pospal v šátku, hoďku, tak dobrý. Pocapkal, má záda zregenerovala a bylo. Též jsme čundrovali za svobodna. Krása. Teď s dětma. Ještě větší krása:o)

  Heli, děkuju... Furt razím, že jaké si to člověk udělá, takové to má. Jedeme jak nám vyhovuje a ladí to.

  MamINo, my během výletu měli 4telefony od přátel, jestli jsme neuletěli:o) Diplomkové soustředění chápu, já psala s B coby miminem a taky už jsem se těšila, až bude z krku. Květen máš za pár a budete zvesela tůrovat.o) Těším!

  OdpovědětVymazat