neděle 1. května 2011

Prvomájová plavba

Dnešní lásky čas byl u nás krapet uplakaný, co se počasí týká. Kapalo nenápadně a vytrvale. Ani tato skutečnost nám ale nezabránila v již tradiční - třetí! - návštěvě otrokovické pouti. Akce je spojena s odemykáním vod Baťova kanálu, čehož jsme využily a jaly se brázdit vody Moravy - my, ženská sekce výpravy (2ks mamin, 2ks holčin). Hoši (2ks tatíků und J) kráčeli světem po pevnině - někdo přece vždycky musí stát nohama pevně na zemi.o) Díky za to!


 

Zrcadlový strop v podpalubí.

 
 Holky s dudlíkovými lízátky z pouti. Chutnají stejně jako v mém dětství:o)

 No a až pojedeme na Baťův kanál příště, bude už hezky a slunko bude svítit a J bude v těchto bodýčkách ten nejšikéznější námořník ze všech. Howgh!

Příjemnou plavbu každým okamžikem nového týdne!

10 komentářů:

 1. aj my sme mali sychravo a nič sa nedialo.....múka v meste :) inak zase pekné fotóze a bodíčka bomba....to pásikavé je exkluzív :)pa Myša

  OdpovědětVymazat
 2. Perfekt foto s bodínkami, u nás víkend v znamení búrok, vetriska a sem tam aj krúpov, k tomu mamičku, rozumej mňa, seklo, takze niektoré pohyby nejdu dodnes, no ale zase celá se točit mužu, takže v poho:) Gabi

  OdpovědětVymazat
 3. parádní námořnické fotky! a ty lízátka :)

  OdpovědětVymazat
 4. Myšo, pruhované body je i naše favourite. Popravdě jsem celý balík kvůli těmto dvěma exemplářům brala - byla tam dvě pruhatá a zbylá tři jsou modrá s Myšákem a námořnickými proproietkami typu záchranný kruh, kotva a tak. Jana se po sto letech dostala do Tesca a objevila svět.o)

  Gabi, ty seš drak:o) Ať se brzy odblokneš a můžeš zase juchat ve své maximální možné rotaci! Pozdr Rebi a Kubu a ať Tě tedy šetří, haha.o)

  dc, lízátka byla fakt neuvěřitelná. Už chyběl jen turecký med s lískáči a kokosový kmen v barvách duhy:o))

  OdpovědětVymazat
 5. Kdo by nechtel/a takovy namornicky pruhy -- uzas.:) Kdybych pocitala, kolik mame v satniku veci s pruhy, bylo by to dost vysoke cislo.:) Vylet vypada i pres pocasi vydarene - pohodicka a deti viditelne moc spokojeny.Pekny tyden na Vrsek! E.

  OdpovědětVymazat
 6. Jani, jak se tak koukám, ani déšť vám plavbu nezkazil. Chystame se taky plout už několik let, ale od nás to není na jednodenní výlet, takže zatím chodeme po suchu :o)
  Mimochodem, jako vždy úžasné fotky!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 7. To musela byt paradni nedele Jani, kdyz se daji zenske dohromady tak to vzdycky stoji za to :) Hezky den preje Monika.

  OdpovědětVymazat
 8. Jani, super tradice!!!! "Tradiční záležitosti" mám moc ráda:) A J.bude námořníček jak vyšitý:)) Hezky jste si to užili...Krásné dny! Radka

  OdpovědětVymazat
 9. Ellen, taky ujíždíme na pruzích, johoho!

  Helo, mně déšť nevadí, pokud teda neprší nějak přehnaně dlouho. Děcka to milujou, počachtáníčko, takže vše jak má být.o)

  Moniko, moje slova. Chlopky mám ráda, ale babince jsou babince:o))) Pohodka a srandy hromada!

  Radu, díky! Taky už se dostávám do věku, kdy mi rituály a pravidelnost dělají dobře. Ještě nedávno jsem se všem pravidelným koloběhům vyhýbala jako čert kříži, nedejbože se vracet někam, kde už to mám "uzavřený". Jo, změna je život. Začínám se vracet, navazovat, kolovat... a zatím dobrý:o)

  OdpovědětVymazat