pátek 6. května 2011

Rebarborová metamorfózaMáme na zahradě rebarboru. Zůstala tady po původní majitelce naší exclusive residence a já jsem tomu strašně ráda. Ono totiž to původní bývá často hodně dobré. Stařenka, která tady bydlela před námi, musela být vůbec parádní. Ve skříňce měla nalepený Tibetský recept dlouhověkosti, chovala v kotci dva dobrmany a ráda se opalovala nahoře bez. Na pěšince před domkem, na lehátku, na občasný projíždějící automobil a místní sousedy nehledě. Jela si to svoje a evidentně byla šťastná. Tak to má být.

Kdyby někdo chtěl, tak recept velmi jednoduchý. Jogurtové buchty patří totiž mezi naše oblíbené, šlehání a tření si necháváme na svátky.o)

Rozdělávky. Přistihla jsem se, že utíkám od barev do klidu a zase zpět. Vážně se mi většinou střídají práce v přírodních jemných tónech a práce pestrobarevné. Proteď se dokonce sešly v košíčku, alébrž jsem čekala, až dorazí to nádherné temně fialové merino na návleky. Dorazilo. Můžu pokračovat. Juch!

7 komentářů:

 1. ja som tak strašne dávno nejedla rebarborový koláč...a tak by som si veru na ňom zmlsla!!! rozdělávky vypadajú fajne. pekné farby :) krásny deň!

  OdpovědětVymazat
 2. Vivat merino...na to taky nedám dopustit.A buchtu bych si hned dala. Škoda, že takovýchto stařenek není víc...

  OdpovědětVymazat
 3. Mňam!! A ta druhá fotka, ty barvičky!:)Taky hezký víkend!

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, v sobotu jsem pekla stejný koláč, miluju rebarboru! Moc hezké povídání o staré dámě! Těším se, až z rozdělávek budou dodělávky :o)
  Hezké dny, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, já má rozpleteno z úplně té samé šedé :). Hezký víkend celé rodince!

  OdpovědětVymazat
 6. Myšo, rebarbora je u nás oblíbená, tak chuť je fakt nezaměnitelná. Lahoda!

  Jani, též se mi s Merinem dělá strašně dobře, velkým plusem je velký výběr barev a nadto v samých příjemných odstínech, že jo!

  Dasac, zelená a modrá (a hnědá)... Srdcovka. Nedávno jsem nad tím koumala na prochajdě - nebe, tráva, dřevo... všude kolem ♥

  Helo, největší fanoušek rebarbory je ovšem naše B. Chroustá ji začerstva utrženou z trsu. Urve list, oloupe a křupe:o)

  Markét, ta šedá je, co? Jemňunká neuvěřitelně, ňuch.o) Těším na výsledek - Tvůj...

  OdpovědětVymazat
 7. There is shocking news in the sports betting world.

  It has been said that any bettor needs to look at this,

  Watch this now or stop betting on sports...

  Sports Cash System - SPORTS BETTING ROBOT

  OdpovědětVymazat