středa 8. června 2011

Další...

 Další historie. Vzhledem k faktu, že se s ní bude v zimě dobře topit, zachovávám ji svým vzácným potomkům alespoň virtuálně. To bude bohatě stačit...

 
 

 Výkresy ze školy, nemám výtvarné vzdělání, ale bavilo mě to. To je někdy fajn pocit, když člověka baví i věci, ve kterých nechce hrát první housle a nepotřebuje v nich vyniknout. Vlastně bych si strašně moc přála, aby jednou i mé děti bavily i věci, které je třeba jednom štrejchnou na Cestě... Nemám ráda znuděné lidi, brrr.

 Zpracováváme sůsedovu zásobu pivních vršků. Sem-tam nějaký ten sirup, sem-tam Vinea... Ale Borisova piva jsou Borisova piva:o)

 ...plkáme se spolubydlícími...

...a tak trochu rebelujem.o)

11 komentářů:

 1. Hele ženštino, co šílíš!!!!! Takové poklady snad nepůjdou do kamen, to bys mě teda fakt naštavala!!!! Virtuální, virtuální....ale není nad to- ohmatat, oňufat,pohladit....Navíc takové krásy! Jinak ahoj!!! A co bude z vršků? Neznám:) Zdravíme všechny na Kohouťáku!!!!:))))

  OdpovědětVymazat
 2. DO KAMEN?????
  A CO BUDE Z TĚCH VRŠKŮ?????
  Ještěže to Radule napsala tak rozvitě - já teď už nemusím :o)))
  ..a k těm výkresům - výtvarné vzdělání možná nemám, ale výtvarné nadání nepochybně :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, to asi nepůjde! Pošlu ti něco na zátop, ale tohle nepal! Víš jak budou děti šťastné, až to za 15 - 20 let objeví!
  Měli bychom tě při tom úklidu kontrolovat, bereš to moc z gruntu!
  Hezký večer, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Jani, já jsem taky pro záchranu, aspoň části této unikátní sbírky, náhodou jsou super, já bych nebála z nich něco stvořit, však on by nějaký nápad přišel...dám příklad...mě osobně je líto vyhodit každičkou malůvku mých dětí, tak si z druhé strany píšu recepty (pokud je volná) a zakládám, tak unikátní rodinnou kuchyřku pssst někdy nafotím.
  Vrškům zdar, náš malý jich měl po rekonstrukci našeho domu a pár rodinných oslavách plný kufr...viděla jsem je nalepené na věnci, že by konečně nějaká dekorace pro chlapy ...hii a už končím a přeju, ať se daří Máříí

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, pridavam se k ostatnim a kricim zadrzte ji! Toto prece nebudes palit!!! Tve kresby jsou krasne, nebo alespon me se libi. A Borisovy se nedivim, ceska piva jsou stejne nejlepsi. Krasny den, Katerina

  OdpovědětVymazat
 6. Jani, zvykla aj vám mamča, keď ste boli malí a nechceli papať jednu lyžičku za mamičku, jednu za oteckla, jednu za bračeka, ...?
  Tak teraz pekne odlož jednu kresbičku za každého krpčeka, za manžela, ...:))
  A neklamať, lebo prídem skontrolovať!:))Gabi

  OdpovědětVymazat
 7. ...sranda s váma:o) tak jako teoreticky je možné, že ještě proběhne nějaká selekce a špeky uchovám, ale víceméně věřím spíš tomu, že tyhle skici budou ještě překonány a tudíž jich skladovat netřeba:o)))

  Jinak Ráďo und Michleno - vršky budou nosným prvkem na vozembouchu, dušenky tvořivé. A veselo bude, hlava na prasknutí, ale té radosti:o)
  Dobrou!

  OdpovědětVymazat
 8. Vozembouch by byl ze mě! ještěže naši zedníci pivo nepijou!

  OdpovědětVymazat
 9. moc krásný kresby i malby, je to super, když někdo dělá něco jen tak (a tobě to navíc jde:-)
  a také bych chtěla moc poděkovat za to, že na mě odkazuješ, taky tvuj blog přidám do svých odkazů.

  OdpovědětVymazat
 10. Michleno:o))) Tak tato hláška se u nás jistotně vžije, takový terminus technikus pro mezní situace... A už maminku nezlob, nebo bude z ní bude vozembouch:o)

  Terezo, odkazuju na Tebe ráda, fascinuje mne, jak dokážeš vytřískat z věcí maximum. Ráda k Tobě chodím na kukec, moc!

  OdpovědětVymazat
 11. Nádherné fotky. Malý policajt je super. A obrázky nepálit!

  OdpovědětVymazat