středa 15. června 2011

Malý krok pro lidstvo...

...velký pro Kohouty:o)
 Léto je ideální doba na odplenkování. Bilance - 6 slipů/dopoledne. Schnou na sluníčku hezky, tak je to fajn. Kdyby bylo nejhůř, pointa toalety zůstávala stále obestřena tajemstvím a obloha se nečekaně zatáhla, přikoupím. V jednom krámě v Krajském vám jedny slipy vyjdou na cenu jedné papírové pleny. Nechápu nic:-O

 Přes poledne, kdy pálí, event. ráno/večer, když jsme doma je momentálně J zábavou numero uno šikmá plocha - dráha pro závody aut. Ohromná bžunda. Pořádáme závody, každý má své favority, ale poctivě to točíme:o) K překvapením dochází tak jako tak. Naprosto nečekaně se třeba po bleskové jízdě zapíchne závoďák čumákem do koberce...
Ha! A s tím měl kdo počítat?!!  A jinak celkem normálka týdenního rázu. Hodně venku, sem tam nákup, dost kuchtění
a kutění. Blaho.

Ve zbytku ať vše klape!

11 komentářů:

 1. No teda, jsi žena činu!!! My jsme zatím v první fázi, vytáhli jsme nočník, obdivujeme kachnu a zběsile tleskáme a křičíme hurá, když to teče kamkoliv:))))) Po slipech jsem se zatím ještě ani nedívala, ale teda neke, fakt tady máme tak levno? To hned musím říct doma, když se taťka čertí, jaký je to drahý kraj:))))
  Závoďákům zdar!!!
  Palačinky neukazovat prostřednímu! A nebo jo? V tom případě je jasné, co bude zítra k obědu:))))
  A tvořeníčko Janiččino, ach,zvědavost mi zase nedá spát:)))))
  Jani, moc, moc, moc zdravíme na vršek!!! Radka

  OdpovědětVymazat
 2. Jani,
  u nás je to ve fázi "včera mi PPL přivezlo tréninkové kaťata" :-D
  Také jsem moc zvědavá co to bude až to bude?
  Krásný večer

  Věrka

  OdpovědětVymazat
 3. Tak se tady chechtám, že jsem i monitor poprskala. Né tobě, Jani, ty máš velký dar pobavit lidi, i když to tobě třeba tak zábavné nepřipadá! Kde by při závodech ten mrňous našel ještě čas myslet na nočníček :o)
  Ono se to poddá, neboj! Nakonec se to naučili všichni...
  pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. V téhle fázi nejsou špatné disaní/popolínové zavazovačky (ideálně na snapku s ustříhanými cancoury)a s max. jednou čč + návleky na nožičky :-))) Neproteče to skrz všechno oblečení až na zem a rychle to schne!
  Jinak su teda fakt zvědavá, co bude z těch disket!

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, jako vystřižené od nás...nevím kolik má malý naše princezna za týden dvouletá má na léto stejný program :-))))) Chvilkama to vypadá nadějně...pak se otážu zda chce vykonat potřebu, odpoví "nechču" a za pár chvil přijde a je pozdě...jako matka harpagonka, která nerada nakupuje navlékám princezně místo dívenkovských kalhotek i slipky po starším :-)) Pereme sušíme a jsme rádi, když to hezky schne...závodničky milujeme celá rodina (hold geny) a palačinky taky, už jsme je dlouho neměli, ty Vaše vypadájí úžasně...jsem zvědavá co bude z těch disket ...zdravím za kopec a vršek...PS: mimichodem naše obec je podle netu 407 m.n.

  OdpovědětVymazat
 6. Ráďo, u nás je právě nočník passe, J z něj chytá histerický záchvat. B trůnila od půlroku, u něj to nebylo možné. Tak jsem to nelámala a teď se učí rovnou na WC. Akurat nám tam nesedí regulace (což zase tolik nevadí, bo on už snad ani velikostně regulovat nepotřebuje:o/) Levno máte jak kde, spíše draho, ale tím je Krajské dlouhodobě proslulé - že i v Práglu je levněji:o)))

  Věrko, držím pěsti, ať vytřískáte z toho léta taky maximum. Na podzim bude ČR plná spokojených odplenkovaných dětí:o)

  Heli, mně to náhodou přijde ohromně zábavné! Mám vždycky problém zachovat vážnou tvář, když B nebo J něco vymňouknou. Mám pro dětská dobrodružství velké pochopení (a v rámci dodržení rodinných pravidel taky ráda podpořím/mhouřím oko/fandím)...

  Michleno, věřím. Taky věřím, že to zmákneme s obyč slipárama, když už je tak hezky a může tady běhat jen v těch slipech. No money, no funny:o) Ale návleky máme!!! Ha...

  Maříí, J bude mít dva na konci září, takže s vaší přeskopčandou téměř vrstevníci.o) Scénář totožný. Ale těším se moc, až budou pleny passe! Zbytečné výdaje taky nerada, těch 5,- za jedny slipy mně ale fakt nechaly celkem v klidu:o) Do kalhotek po ségře se J jaksi, ehm, nevtěsnal:o))) A jste teda lepší, my máme necelých 300.

  OdpovědětVymazat
 7. Jani, pridavam se do party. Alexander, dva mel minulou sobotu, smysl nocniku zatim bohuzel naprosto nechape. Vzdy jen ze zajmem sleduje, kdyz to tece.... (a to je jeste ta lepsi varianta).

  OdpovědětVymazat
 8. Jani, story se slipama mě pobavila!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Jani, ty ešte aj z počúraných slipov spravíš traktát s vtipnou pointou:)
  Ale v podstate, nejak podobne sme to prežívali aj my:)Gabi

  OdpovědětVymazat
 10. Katka+Alex - vítejte v klubu suchých prdýlek (výhledově) :o)))

  Markét, Gabi, dyť na všem se dá najít něco do plusu, ni? Prej traktát, se picnu...
  Ale jako z pohledu toho malého člověka je to strašně důležitý mezník.o) Z pohledu rodinného rozpočtu teda taky, ale to vedlejší. Spoďárům zdar!

  OdpovědětVymazat
 11. Jani jste dobří...u nás budeme asi ještě nějakou dobu plínkoví a nočníkoví...ale taky se bavíme, zvlášť když Kuba co 2 minuty z toho nočníku uteče a nejlépe se špinavým zadkem a po koberci...dál to netřeba rozepisovat:-)

  OdpovědětVymazat