pondělí 27. června 2011

Osm

 Nemám moc dobrou paměť, ale některé věci prostě nejdou zapomenout. Třeba se stoprocentní jistotou vím, že před osmi lety dostávali školáci vysvědčení už dnes, 27. června. Skočila jsem si totiž cestou z domu ještě vyzvednout svatební kytku a ta řada dětí byla nekonečná. Paní učitelky měly ten den možná stejně radostný, jako my... Konec školního roku má vždycky zvláštní kouzlo:o)

 

 

Dobrá zpráva je, že svatební žabky skáčou světem zvesela dál (ačkoli já raději Lizardy), šaty pořád obleču (ano, jsou střižené šikmo, docela pruží) a Kuličky jsou srdeční záležitostí (nejen na extra-luxus-významné příležitosti). Ještě lepší zprávou pak zůstává, že těch osm manželských let plynulo pověšinou v míru a s úsměvem - žádné oběti na životech, naopak se úspěšně množíme, aby byly ty boty a šaty a Kuličky jednou komu odkázat. Howgh.

Další osmiletka čeká...

11 komentářů:

 1. Gratulace veliká, že jste spolu v míru a s úsměvem vydrželi, přeju ještě x-krát tolik (záleží kolik Vám tam nahoře přidělí) let úsměvů :-))

  Foto dokumentace je úžasná...moooc Ti to sluší.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je krásné, moc gratuluji k výročí....je to parádní, když to člověk může takovými slovy a pocity zpětně hodnotit. Přeju ještě hoooodně společných let!

  OdpovědětVymazat
 3. Janulík, ôsme výročie je bronzové, v športe celkom slušné umiestnenie:)
  My sa ešte chvíľku (konkrétne dva mesiace a nejaký ten deň k tomu:)budeme v tomto duchu utešovať zemiakovou medailou:).

  K tým ďalším rokom prajem zo srdca každý nový happy day:)

  P.S.:Závisť nad schpnosťou narvať sa do šiat tiež prebleskla:) Gabi

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, teeeda...tos byla určitě krásná a zároveň netradiční nevěsta :)). V žabkách :)). Buď šťastná dál a dál se hezky množte, ať se děti o to tvé dědictví můžou jednou hádat :)!!! Pěkný den. M.

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, nadhera. Nezbyva nez gratulovat a poprat dalsi uspesne spoluziti a rozmnozovani. A tak trosku zavidet, ze se jeste vlezes do svatebnich satu... Krasny den, Katerina

  OdpovědětVymazat
 6. Gratuluji k výročí.
  P.S.Taky jsem se vdávala v žabkách,za pár dní to bude 10 let....

  OdpovědětVymazat
 7. Maríí, tož doufám, že ještě pobudem:o) ...a díky!

  Katu, taky jsem ráda, že je to takto. Moc.

  Gabi:o) Bronzová svatba, jéje, to je už napevnotu, relativně, co?! Z apřání děkuju, každý den asi happy nebude, ale tak nějak v globálu to zase zapadne a bude hezky:o)
  PS: Dyť říkám, že pruží! Jsou šikmo střižené, jinak bych neměla šanci.o)

  Markét, já totiž podpadky absolutně ne-e. Ani kvůli svatbě:o) Připadala bych si asi trochu nepatřičně a hrozilo by, že bych propukala v záchvaty smíchu/event. podpadky někam odkopla:o)

  Katko, moc díky! Šaty viz Gabi.o) A Ty se už těš na ten pátek, jsem napnutá jak blázen:o)))

  Bohdano, děkuju!
  PS: Absolutně žádné překvapení. Vlastně jsem to čekala:o))) Opatruj se!

  OdpovědětVymazat
 8. Milá Jani, i já se připojuji ke gratulantům! Dovolila si nám z dálky nakouknout k tobě domů, a věř mi, je to krásný pohled! Na tohle se budu ještě léta ráda dívat!
  Mějte se všichni krásně! Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 9. Jani, super krása, nádhera!! Opravdu má konec školního roku zvláštní kouzlo,pro vás navíc dvojité. Žabky jsou super:)))),vše ostatní taky, prostě netypická svatba má něco do sebe:) Vím o čem mluvím:) Zažili jsme taktéž podobnou,na obřad jsme dorazili v našem stařičkém žigulíku, a té práce co mi dalo sehnat nějaký kabát (takové záležitosti se v mé skříni nikdy nevyskytovaly, ale sportovní bunda se opravdu nehodila) a myslím, že paní na úřadu docela koukala, když jsme prstýnky sundali přímo z ruk, tak tam tak ležely- stříbrné, už nějaký ten pátek za sebou, otlučené, mírně šišaté(pro nás samozřejmě nesmírně cenné s obrovským významem:), asi trošku změna, oproti těm nablýskaným novým zlatým kroužům:):),tož taky teď držíme bronz:)))
  Jani, přeju ještě spoustu a spustu takových osmiletek!!!! Radka

  OdpovědětVymazat
 10. Heli, děkuju a je mi potěšením:o)

  Radu, žigulik:o) Já jela trolejbusem, tu kytku vyzvednout v květinářství, nějaké kvítí hodit do vlasů ke kadeřnici a ještě rychle před obřadem rozeslat oznámení, že jsme se vzali:o) To jsem mimochodem tiskla noc před svatbou, měli jsme s mamkou takovou trochu provizorní grafickou dílnu doma:o) Nejde zapomenout. Prstýnky po prarodičích taky řádně omšelé, ale B pod srdcem to jistila:o) Život je krásný, to říkám furt.o)

  OdpovědětVymazat