středa 24. srpna 2011

Balaton alias Kačák:o)

 Skoro až neuvěřitelné, jak se finále prázdnin vyletnilo. Dva dny u bazénku na zahradě bohatě stačily, nastal čas vyrazit za hranice všedních dnů. Cestou nabrat Světíňáky a šmahem na ten Vsetínský Balaton, jak jsem byla poučena. Bo též Kačák, jak jsem se dozvěděla dneskaj.o) Ať už jakkoliv, je to ráj na zemi. Pro nás hravé každopádně:o)

  Jezírka a splávky, přehrádky a korýtka, to byla hurá akce celého dneška. Písek nebo oblázky, to bylo celkem fuk, budovat se musí na materiál nehledě, páč kdysi dávno jeden pán (při pohledu na demolici nějaké budovy v krajském) povídal: "Bourat, to ano, ale něco budovat, to ne!"... Tak my prosím pěkně budovali, milý pane. Byli jsme zapáleni neuvěřitelně, ač trvalá hodnota našeho snažení je vesměs nulová, materiálně vzato. Ale to duševno, ó, my zase vyrostli:o)

 Boty dnes byly na obtíž...

 ...všecky, nezachránila je ani kolca a magič poblíž:o)

 J a tři auta.

Kamínkové objevy. Kdybyste sháněli auto nebo srdce, jsou jich tady mraky. Pár kamínků jsme unesli k nám na Vršek, aby nám všecka ta slunka dneška hezky připomínaly. Zítra pádíme na sever, Ostrava Ostravěnka volá, juch! Srdce buší na poplach...
Krásně se mějte a s úsměvem:o)

5 komentářů:

 1. Ahoj Jani, tvoje fotky hladí, hřejí sluncem a voní prázdninami!
  Pžeji vám hodně takových dní!
  Helena

  PS: Vím, že si mě, ani nikoho jiného nechtěla rozbrečet! To moje emoce, vzpomínky na rodiče v nemocnici, ta bezmoc, ta slova jedné hloupé doktorky na chodbě, abych se s mámou rozločila (je to 10 let a je pořád s námi...)...ty si to napsala tak, že musím jen smeknout. jak už mockrát!
  Pa, H.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jani, hotové móóóře to tam je. Jezdí tam naše sousedka, tak jsem vyzvídala co a jak. Díky Tvojí reportáži, už vím...je to tam bajéčné.

  Tam na severu si to užij, moc Ti to přeju...M.

  OdpovědětVymazat
 3. No né....další moře v našich končinách? Díky za tip, vypadá to tam nádherně, letost to už asi nestihnem, ale přístí rok...se těším už teď:)Jako ty autíčkové (i srdíčkové) kamínky jsou bomba- P.neusne jinak, než s autkama v ruce- naše postel spíš připomíná obří garáž- kde to asi viděl, tu fascinaci autkama?:))))Takže se budou hodit:)
  Jani, příspěvek výše nehodlám nikterak narušovat..velmi osobní, moc dojemný...moc silný...
  Zdravíme na vršek všechny Kohouťáky!!!! Radka

  OdpovědětVymazat
 4. Tož, Heli, dobře bylo, u vody vždycky je:o) Já jsem vodní živel, pusťte mne k vodě a máte klid:o)))
  PS: Jsem ráda, že to dobře dopadlo. Je to těžké, když v práci stereotyp převálcuje lidskost, co? Chjo...

  Maríí, tak ale od vás z druhé strany kopca je to i celkem štreka, ni? Každopádně se vyplatí, je to tam fakt bezva... Na celodeňák eňo ňuňo!

  Raďo, to je to hrozenkovské, kde řádila Vaše J., furt to stejné:o) Autka, autka... to na nás nehodíš, P. je třímal v ručce už v době našeho setkání:o) A už se těšíme na další, ať můžeme vrátit žlutý truck:o) Pa do krajského a J. dobrý start ve škole!

  OdpovědětVymazat
 5. love your pics, especially the one of the parasol!

  OdpovědětVymazat