středa 3. srpna 2011

Nový Hrozenkov I. (Chata)
 
Jeden náš soused kdysi pronesl - člověk si pořád myslí, že tu práci strhne a ona nakonec strhne jeho... Vyšlo to dokonale. V okamžiku, kdy jsme měli  malování plné brejle, jsme sbalili saky-paky a společně s rodiči mého muže odjeli vstříc novým dobrodružstvím o pár kopečků dál. Počasí vyšlo půl na půl, stihly se tůry, koupajda, večerní grilování i ranní kafe na zápraží, Aktivity i Scrabble, lodě, sem tam pletky... Vymetli jsme všechny louže, ozobali jahody a maliny, brouzdali mokrou trávou, kochali se výhledy a dojímali se krásou... Hodně smíchu, trochu nervy, jiné pohledy na věc a rozličné prahy tolerance vůči nim. Poučné, milé, plnotučné:o) 
Víme, že ani tchánova GPS nedokáže zázraky a kraj světa je krajem světa právě proto, aby na tyhle serepetičky udělal s chutí dlouhý nos. Tůdle! A lupkej si jak chceš...

4 komentáře:

 1. Jojo, u nás na Valašsku je nádherně. Jinde bych bydlet nechtěla :) Je ještě si splnit sen s chaloupkou a zdravýma dětma a bude nám blaze...

  OdpovědětVymazat
 2. Jano, ty tvoje fotky, to je lahoda..

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný fotky, Jani....hned bych se k vám přidala:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, moje řeč! Valachy forever a pryč ani párem volů! Ať Ti klapne chaloupka a hlavně miminka ať jsou spokojená, pohlaď břůšek!

  Dášo, velký dík. Vážím si toho, jako laik, který ještě ani náhodou nepronikl do teoretických základů a fotí převážně pudově, dvojnásob:o) Já zase žeru Tvá fotostory, naposledy frajery-sprejery:o)

  Jani, Tvá dovolená taky nevypadala vůbec zle.o)

  OdpovědětVymazat