sobota 20. srpna 2011

Pleskando grando
 Tak se nám po týdnu vrátila z prázdnin velká ségra! Tolik radosti! Jé, vy jste dali síť na karabiny! A nový lavor na zahradu, jaký velký! Ťápo, jak bylo? A ty polštáře jak srandovně pleskají, mamko, to je fakt vtipné... Tož ja. Srandy hromada. Ráno zase vyrážíme. Studuju na netu trasu, léta jsme jezdili do Židenic, do Komína to bude premiéra. Jako dobré znamení chápu fakt, že na okruh se budu napojovat na Ostravské. Sever tepe i na jihu, to člověk neovládne. Taky doufám, že děti budou (již tradičně) celou, celičkou cestu hodné a můj muž bude (již tradičně) snově zdatným navigátorem:o)))

3 komentáře:

 1. Jani, tvoje pčříspěvky jsou jako básně - hladí, povzbuzují, inspirují... jedete do Komína? To je skorem sousedství, bydlíme v Jundrově;-) tak ať se Vám tu líbí!

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, to je prostě nádhgera! Ať jim ta láska vydrží navěky! Ta pupíková fotka je super!
  Hezkou neděli vám všem, pa Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Jojo, Katu, do Komína:o) Jundrov jsme viděli od bráchy z balkonu, takovou řadu paneláků pod lesem. Byla jsem celkem překvapená, kolik je v této části Brna zeleně. Babička bydlela na Staré osadě, takže jsme znali jen Židenice a centrum, což je úplně jiná atmosféra. Hezké to tam máte, na opačným konci:o)

  Heli, láska forever a pupíkům zdar:o))

  OdpovědětVymazat