pátek 9. září 2011

Babím létem  Babí léto má mocné kouzlo. Na Palouku dvojnásob, to jsou kochačky jedna radost. Člověku se tam vybaví všechno to zimní sáňkování, uplácaní "sněhuláci", válení sudů/kotrmelcování, andělé v životních velikostech, rukavice v hrudkách sněhu a tváře v červenání, podzimní lítání draků a sbírání šípků, jarní kopřivo- a podbělobraní, letní bubliny, věčné lítačky, tiché rozhovory, nejlepší uspávání mimin, cestu ke křížku, čas s dětmi a lidmi, kteří dělají Život rajským.

 Začíná být opravdu nemožné vyfotit J v klidu. Nikdy to nebylo jednoduché, ale od doby, kdy chápe foťák jako zatím nepokořenou součást domácnosti, co se jeho demontážních aktivit týká, mne to začíná trochu zneklidňovat.o)


Doma v kludku. Není nad vylítané děcka, co chvíli spočnou u her a poskytnou tak matce prostor třeba na kafe a nějaké ty pletky. Pomaloučku polehoučku, očko za očkem 
k podzimnímu zateplení...

Víkend za rohem! Objevy čekají...

5 komentářů:

 1. Dnes boduje najmä foto 2, ale ten motýľ ma presviedča, že na krídlach si už nesie jesennú inoväť:) Hmmm, a náš foťák dočasne v karanténe, tak nasávam aspoň očami a nosom a sem tam hmatom:)G.

  OdpovědětVymazat
 2. Zrovnika dnes, jsem si říkala, že i to babí léto má svoje kouzlo. Fotečky super, mě zvířomilovi je motýka trochu líto, ale tak to musí být...s tím nejde nic dělat...pomalu se těším, až půjdu ke křížku na listí z javoru. J. je borec, naše už měla pár pokusů foťák pokořit :-) Moje tajné přání je nový, pořádný a stařečka nechám dětem. Malý má úžasné foto serie, bohužel se často nedají veřejně prezentovat :-)
  Pletky vypadájí slibně, fajn víkend přeje M.

  OdpovědětVymazat
 3. doma v kludku. to je to, co miluji. očko za očkem, pletky, trpělivé přibývání. to moc neumím. raději plstící jehlou či kolovrátkem odměřovaný čas.
  ráda vidím krásy přírody, do které i když pár metrů, mám to daleko.
  a tvář dítěte, focená milujícím, ta je nejkrásnější...
  díky!
  C.

  OdpovědětVymazat
 4. zase si vas ctu ve vetsi porci, pani :) naucila jsem se trojuhlenik "z klasickeho ctverce" Vy delate jako by to sickni tak pekne znali :)... no a tady u tech pletek by me zajimalo, proc tam mate ty krouzky? to je jiste nejaka vylepsovaci sada, ale nevim jaka :) pochlubite se, podelite, siiim? :)

  OdpovědětVymazat