čtvrtek 1. září 2011

Těžko odolat...

 První školní začal parádně. Měla jsem z té dvouměsíční absence budíku takový respekt, že jsem se preventivně od druhé ranní probouzela co půl hodiny. Obava byla zcela lichá. J rozhodl, že pátá ranní je ideální čas na vstávání. OK, má recht. Zatímco byla B ve škole, psala kamarádka z druhého konce Kraje, že se staví na kafe. Jedna z mých služebně nejstarších dušenek, proseděly jsme spolu celou střední (pokud mne tedy zrovna matikář PREVENTIVNĚ nepřesadil do první lavice). Strašně hodný člověk, tahle slečna. Nejhodnější, jakého znám. Paradoxem je, že zatímco seje dobro, vždycky se na ni v nějaké oblasti nalepí celkem solidní průšvih. Díkybohu ten momentální je naprosto zanedbatelný v porovnání s tím, který řešila dva roky zpátky. Učím se, učím. Brát Život tak jak jde, moc se v tom nerýpat a věřit, že to všechno bude v pořádku. A taky nezapomínat, že ne všechny změny jsou v mé moci (ale vše ostatní už ano).


Vanilková z Opočna hraje prim. Hned po té ze Zlíňanky:o)

   Těžko odolat. Co by, kdyby...?!

   Variace na předešlé, tedy... Těžko odolat II.

Variace ne předešlé - Těžko odolat III. :o)
Večerem v pohodě...

Edit po 21.hod.: Teď jsem u uspávání J přemýšlela, že je stejně sranda, jak jsme my ženské schopné ujet 2x45km autobusem s přestupem s batohem na zádech a malým klukem za ruku, abychom strávily pár chvil s někým, kdo nás zaručeně pochopí. Milené totok:o)

5 komentářů:

 1. U nás je 1. september sviatok a kedže v piatok sa už moc neoplatí chodiť do školy či škôlky, začíname školský rok až v pondelok, tak máme ešte pár dní k dobru:)

  Keď pôjdeš najbližšie s batohom cez hory, zaťahaj za zvonec aj za nás. Díes:) Gabi

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jani, já si vždycky tak ráda přečtu Tvoje příspěvky ze života, nikdo neumí obyčejné životní chvilé, tak neobyčejně popsat a zachytit na fotkách... pak nad nima dlouhé chvílé přemýšlím ... Hezký nastávající víkend přeje M.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak jsem si ten krásný první zářijový den moc hezky užila s vámi. Máš pravdu, takové věci dovedou jen ženské :o)
  Mějte se všichni fajn!
  Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Ameli, Maríí, Heli - díky!

  Gabi, tož už jsem cinkala, snad vám proběhl úvod do nového školního v pohodě a Rebi bude zdatná druhačka (jako byla prvačka). Ale řeknu Ti, je to sranda vyhlásit st. svátek na 1. září, jak s tím mají naložit tepaní pedagogové?!! :o)))

  OdpovědětVymazat