neděle 30. října 2011

Hnusáčím okem (outdoor&indoor)


 Zatímco hnusáci lepáci koumali okolí z tepla domova, my sběrači lovili po okolí podzimní skvosty, abychom už teda taky uklohnili nějaký ten podzimní věnec, když už se ten čas měnil a ták:o) Světínský park, javory, nosy, kachny a cukrárna za rohem. Júřina princezna a srandy hromada. Blaho.


  
Slaměný korpus, kaštany, šípky, nosy, růže z listí...

12 komentářů:

 1. A ty listy neseschnou? T.

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherný, věnec a i všechno...:-)

  OdpovědětVymazat
 3. T, seschnou, ale jak jsou smotané do tvaru poupěte, uchovají si bez problémů svůj tvar, jen barva zintenzivní (jak u seschnutých listů bývá zvykem). On ten věnec není na věky, dyť Advent už pomalu klepe na vrata:o)

  Katu, díkes ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Paráda podzimní, též jsem motala javorové růžičky ...jen věnec ještě nemám, ty vzpomínkové měli tento víkend přednost...Pohodový týden přeje M.

  OdpovědětVymazat
 5. Hello,

  wat a lovely Girls.Soooo sweet:O)

  Greatings send you Conny

  OdpovědětVymazat
 6. Výborný nápad s těmi listy a luxusní podzimní fotky!

  OdpovědětVymazat
 7. No, vy tedy nezahálíte! Vyrábíte dýně, dečky, růže a věnce, všechno krásné, vkusné, vonící člověčinou...a taky fotíte, jako vždy krásně!
  Tak užívejte, milovnící podzimu!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 8. ježiši tak TOHLE jsou hnusáci lepáci! pořád chodím kolem jedné trafiky, kde mají venku ceduli ,,hnusáci lepáci zde v prodeji" a já neměla doteď ani tušení, co to je:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuju za komentáře, milí jste... Dobrou! J.

  OdpovědětVymazat
 10. Jani, krásný věnec, takový se mi líbí, moc....a hnusáci:))))- já pořád nevím, proč mají tak ošklivý název- hnusáci, jednoho taky vlastníme (tatínek vlastní- byl si koupit v hračkářství:))) a děti si přejí taky, tož asi Mikuláš nadělí,zatím nemám tucha, čím naplnit adventní pytlíčky, tak část umažou právě hnusošci:))) A pořád zírám, kolik pěkných míst má Světín (ne že bych teda byla nějaký znalec tohoto místa, ale i tak:) mějte se!!!!! Radka

  OdpovědětVymazat
 11. Díky, Radu. S Hnusáky absolutní souhlas, je to první kinder blbůstka, která si získala mé sympatie:o) Nutí k úsměvu, když něco dělám a šmrncnu je pohledem, musím se smát, jak tam čučí z okna, to je bezva ♥ A Světín... Ono každé místo má ta svoje zákoutíčka, dyť to znáš...

  OdpovědětVymazat
 12. ten věnec je nádherný! zase jsem si tu početla, ta pohádka výše je boží. a u nás taky máme lesní hřbitov...
  pěkně zdravím, Janinko!

  OdpovědětVymazat