středa 2. listopadu 2011

Do nebe!

 Tož byli jsme, byli. Nehledě na to, že se dneska tak nějak trapně oficiálně připomíná, že na své odešedší máme pamatovat, byli jsme porozprávět s druhobřehými, jako každý týden. Níže dvě fotky. Taky tak trochu dušičkové...:o) 
Do nebe jedině po tomto žebříku a s duší možná sice rozervanou, ale věrnou tomu svému - přesně v kytarovém stylu!

 

7 komentářů:

 1. Jano, hezké pročtení a krásná, optimistická hudba: mám pro tento film / Johnny Depp nějakou slabost a málem jsem si DVD teď koupila v akci. :) Zdravím a ať je večer u Vás tř. čokoládový! Ellen

  OdpovědětVymazat
 2. Jů, krásný fotky! Jano, ten hřbitov je v Písku nebo ne??

  OdpovědětVymazat
 3. tady je to vzdycky tak pozitivni ... at jde o cokoli ...

  OdpovědětVymazat
 4. Parádní hudba po ránu....my máme hřbitov přímo za okny, takže každý rok vidíme, když to dušičkové šilenství propukne naplno. A tím slovem šílenství-myslím desítky stánků s věnci a k tomu párky a kukuřice:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ach jo, keď sme sa tohto roku ocitli v nšej veľke Bratislave pred jedným cintorínom, Rebi sa pýtala: "Toto je fakt cintorín? Ja som si myslela, že vianočné trhy..."

  Gabi

  OdpovědětVymazat
 6. Ellen, taky mám ten film moc ráda. Dlouho mne míjel, ale po shlédnutí jsem byla lapena:o) a hudba... energy větší jak ta čokoška, je tak!

  Dášo... nebo ne je správně:o)

  Jani, dyk!

  Jani z Olomóca, chápu. My bydleli na kolejích v Ově-Vítkovicích a tam je taky hřbitov hned u budovy. No a jak tam ten rok vždycky plynul v poklidu, Dušičky nastalo pravé šílenství. Taková tragikomedie v přímám přenosu, jak tam do sebe strkali lidé s megavěnci a všichni byli na nervy, že nemůžou zaparkovat. A den na to už zase zmizel hřbitov na rok ve tmě:o( Smutné.

  Jo, Gabi, byznys je byznys. Kde vyděláš, tam:o/ Opatrujte se!

  OdpovědětVymazat