neděle 11. prosince 2011

První ledovička

A hodím si to sem, nejde jinak, takový důležitý mezník v chodu vesmíru, ten mi nesmí jen tak vyšumět. Nevybavuju si totiž, že by ve mne v jakémkoliv předchozím roce vzbudila zamrzlá kaluž tak radostné pocity. Ono je někdy strašně důležité cítit, že věci šlapou tak, jak mají (třeba že v prosinci holt bývají zamrzlé kaluže), juch!

 "Rooster Gang without Dad" se vydal prozkoumat terén. Z našeho konce Vyhnálkova až na druhý (a zase zpět). Dad se neflákal, vydělával těžké love, aby se zbytek klanu mohl bezstarostně klouzat:o) ...kujem!

 Když je u nás SKUTEČNÁ zima, tady ten plac se polévá a bruslíme si do aleluja. Volně a svobodně, bez povinného střídání směru jízdy a vyklizení ledové plochy po 90min veřejného bruslení v Krajském. Není nad širé nebe.

 Divoká višeň s medem. (Mami, musíš pořád říkat, že je divoká?!! - ten čaj se tak ale vážně jmenuje!)

 Zpátky na tom "našem" konci. Našmikali jsme pár větví a několik snítek jmelí, ať si to Vánoční těšeníčko užijeme dosyta. To je na Vánocích stejně nejlepčejší! A je a je a je...

Višeň s medem II. (mmch taky Divoká, ale pššt... já vím).

6 komentářů:

 1. Jani, krásny post. Cítim ako ma mrazí a štípe. Tak ako by mal v zime. U nás zatiaľ po štípaku ani slichu. Tak tíško závidím. Prajem krásny predvianočný čas. Renata

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní12.12.11 7:07

  krásně jsem si početla takhle po ránu!
  hezký den=)

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, taky sme si včera poprvé hráli s ledem :). Když už sme museli domů bo nebylo vidět na krok, děti to ořvali :)). Víc takových dní!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Jani, tak si myslím, že to byl víkend značka "ideál". V sobotu jsem mávala, tam i zpátky :-) ZdravíM. zákopčandy

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoojky, jela sem, mávala sem, myslela sem..na vás :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Téééda to je mráz brrr, u nás je to takové podzimní, ale nedělám si naději..že nás to taky nepraští. Krásně se klouzejte!

  OdpovědětVymazat