pondělí 19. prosince 2011

Rest nebude

PFka pro příští rok jsou po dlouhé době ta, která s sebou nebudou v mých vzpomínkách vláčet přítěž lednových dnů. Poslední dvě zimy jsem se sice nepodílela na hlubokých stavech zoufalství poštovních doručovatelů nad všemi těmi vánočními hromadami nevšedních zásilek a citelně jim svou neschopností ulevila, mé svědomí si to ale tak trochu vyžíralo za ně a tak jsem šla letos do sebe. Šak OK. Stihli jsme vyrobit, napsat, zalepit und olepit a dokonce (!!) vložit i do poštovní schránky na rohu ulice (co není nějaká lecjaká věc...). Jsem neskonale pyšná.

Loňský, dnes již značně omšelý, posel dobrých zpráv mávnul křídly nad letošní ourodou jablek. Zaškolil, asi...
Loňské minimalistické bylo nahrazeno na výrobu trochu náročnějším - co se času týká. Jinak jednoduchost sama, razítka a ťupkání se u nás drží, tak s radostí využívám u dětí oblíbeného, pomocníčkům vstříc ... 
(Půlka jabka natřená bílou akrylkou - B, puntíky vatové špilky a vodovky - B+J, šťopka a spol. zlatá gelovka. V přáníčku je vložen pruh kancelářského papíru určený k psaní vzkazu, proto je celé přáníčko převázáno lýkem.)


Letitý adresář, zapomínané a s úsměvem znovuobjevované střípky minulého.

Sobi, koníci, hurá do světa...

4 komentáře:

 1. Hoja teta, vím o čem mluvíš, taktéž jsem v relativním klidu, že aspoň něco stíháme:)Máte nádherné přáníčka a ty vaše pracovní zákoutí miluju!!! Radka

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Jani, nestíháme, ale u Tebe už jsem po několikáté...taková pohoda...nu což co stihnu to stihnu, hlavně, když budeme všichni v dobré náladě a pospolu...co nejdýl to půjde. Však víme, jak rychle se to může otočit :-)

  Jani, kdyby jsme se v tom wwwsvětě do soboty nepotkali, tak Ti (i celé rodince přeju) příjemně prožité svátky vánoční, hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu a přátele, kteří nikdy nezradí, zdraví a víc si nelze přát...M. za kopečkama

  OdpovědětVymazat
 3. Pracovní zákoutí?! Hahaha, moc hezky jsi ten můj všudypřítomný čurbes nazvala, to si budu pamatovat (a v případě potřeby používat). Dík!

  OdpovědětVymazat
 4. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Připojte se k úspěchu - Spojte se s více než 4 miliony obchodníků a investorů ze 170 zemí

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat