neděle 4. prosince 2011

Šťastné a pošmourné!

 Ony ty šedivé soboty před Vánocemi vůbec nejsou k zahození... Procházka venku a pak už jen domácí labůža:o)
Strašně podnětné svátky pro děti, takové Vánoce, hračičkuje se od rána do večera a všechny ty "nutné" pochystávky nakonec vyplouvají jen tak nějak... mimochodem. Takový vedlejší produkt:o)Plastelína nebo perníčky? S vykrajováním sranda tak jak tak a to bonusové zdobení nakonec, jéje ♥


A jen tak mimochodem taky dneska vznikla srdcata. Něžně se točí, tancují si tady, potichounku, aby nevyplašila ty spáče nahoře. Ó, kdyby jen tušila, že těm je momentálně absolutně všechno fuk, to by bylo tóčo:o) Dobrou!

7 komentářů:

 1. Jééé, to jsem se naladila... ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, vidím, že si to užíváte!
  Jen tak dál!
  Krásný večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 3. No jéje, krásně, útulno, teplo a voňavo je na Kohoutím vršku, úplně to cítím:) My ještě musíme s perníčkama počkat,po několikaletých zkušenostech- nejlépe až na poslední chvíli, páč matka + další někteří pomocníci jsou schopni je během pár dnů totálně naprosto absolutně zlikvidovat. To se pak jede nanovo:)Tak třebas to tentokrát vyjde hned napoprvé:)
  Jani, krásně užívejte......zdravíme moc! Radka

  OdpovědětVymazat
 4. Hezky jste si užívali, úplně na mě dýchá pohoda a klídek...u nás bylo zase živo, až moc :-) Zase další takový náročný víkend. Ale perníčky jsme stáhali včera, před příchodem "nebeské družiny". Pohodový týden zákopčandům přeje M.

  OdpovědětVymazat
 5. srdcata jsou prima a vykrajování taky, hezký asvent.

  OdpovědětVymazat
 6. Radu a to bys neuhodla, kolik perníčků nám do dneška zbylo:o))) Tož na nule jsme, johoho! Ale jako stálo to za to, nevadí, že padla dvojitá dávka:o))

  Opatrujte se tu šeci ♥ a děkuju.o)

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní13.12.11 8:09

  Ano, ano. Perníčků už jsme pekli tři dávky, asi sedm kilo těsta živé váhy, a ony neměknou, ale mizí! Tož, pět dětí:-) Ale snad nám něco zbude...
  Pěkný, pokojný advent.J.Smejová

  OdpovědětVymazat