středa 11. ledna 2012

Dobrá šedá hodina (spánku)

 Nějak se dneska přihodilo, že jsme celé odpoledne byli venku. Aleluja! Junior totiž jinak s tímto počasím bojuje po svém (totální bojkot venčení = nejnutnější lítačky a rychle domů). Jsou to takové velké osobní lekce kompromisů v přímém přenosu, reality show na stále též téma. Jednou je spokojenější ten/ta/to, jindy onen/ona/ono.Jsou však i dny, kdy je to tomu/onomu naprosto šumák a ta/ona si s ním klidně může jít, kam chce. Hoďka dobrá. Šedá taky. Love it.

Ono to brzké stmívání má i svá pozitiva, v létě by se člověk jinak načekal, než by stromy roztančily stínohru.

 Využijete služeb profesionálů?! No tak... :o)))

Doma věčné porady v bunkru. Mocné kouzlo. Všimli jste si, že i největším sucharům se v bunkrech rozzáří oči a zábrany odhazují tak rychle, jako kdysi zabředli do stereotypů dospělosti? Pokud tedy ještě rychleji neusnou... .o)

7 komentářů:

 1. Čím to je, že to vycházkování máme taky takové. Dětičkám se ven vůbec nechce, pokud zrovna není sníh. Včera jsme šlapali cestičky a obrázky do sněhu a dneska zase ani památka...za to stínů je pořáf dost :-)
  ZdravíM. a přeju, ať je každý zákopčanda spokojený :-)

  OdpovědětVymazat
 2. ...ach jo ty moje překlepy ...pardon, já už asi jiná nebudu, zásadně po sobě nic nečtu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tuto zásadu zásadně sdílíme:o) hura hoj, halekám za kopce...

   Vymazat
 3. zdravím z naší placky! a copak u vás není sníh??? to je teda blázinec!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není, Olčo, není. Ale bude! Furt tomu věřím:o) V Karlovicích je prý 70čísel, říkal dneska kamarád, tak je jenom otázkou času, kdy se to rozfouká do světa:o)))

   Vymazat
 4. Bunkry u nás taky jedou!!! A měli bysme více bývat venku, sem si u Tvého čtění uvědomila...ta zima automaticky žene domů, ale ono to asi půjde, když se chce...:)).

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky. Nejkrásnější ta poslední z bunkru. (vlastně to hodné mimi :o))

  OdpovědětVymazat