čtvrtek 29. března 2012

Taký... čtvrteční:o)

 Když se člověk ráno probudí se skříplým nervem někde v oblasti šíje, jediné, co zbývá, je omotat si krk nejňuchňavější megašálou na světě, obrnit se proti splínu puntíky a proužky a vyrazit do světa...

 ...prozkoumávat, jestli všechny hromádky hlíny na světě jsou mraveništěm:o) Moje Conversky neřešte, jsou staré asi stopadesát let, černá kůže s chlupem, takže každá šmouha skvěle vynikne, pokapané žlutým Balakrylem, jak jsme s děckama natírali sochy, a tak. Ale nemám to srdce je vyhodit, na to jsou příliš cenné.

 Zlobivé stehýnko se začalo cítit ublíženě, že brácha a sestřenka dostali jarní čepku, tak jsem včera vytáhla klubka a píchla do toho. Klasika granny square, ááále... kdo to tady zná, ví také o mé slabosti pro holčičí ka-barety, proto i tentokrát padla volba na jeden z nich. A jsem lapena. Brzy pro sebe:o)

 Trocha napětí...

Brej den a smutkům pěkně na kabát (hlavně vy tam, za kopcem ♥)!
PS: Naprosto stěžejní píseň v mém životě, numero uno jako vyšité:o)

7 komentářů:

 1. Čepka super, sluší. Škoda, že takové dírkované se moc na kluky nehodí (aspoň mě to tak přijde). Tak tu zrovna šmodrchám jednu nudně hladkou.
  Jinak přeju brzské uzdravení ;)
  Ilona

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já naposledy dělala J dírkovanou tuto (s tou autíčkovou aplikací):
   http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3445
   Není to klasika dlouhý sloupek, přitom změna minimální a docela efiš. Jó, na parádu jsou tu holt holčičky:o) Uzdravení ok, dneska vyspáno do normálu, juch!

   Vymazat
 2. Kde zacit? Tak tedy od spodu, capka je paradni....barvy, vzorek a hlavne modelka, bez te by to nebylo ono! Maly je velky "pruzkumnik" ale pozor, oni ty potvurky nekdy dokazou poradne kousnout :) Krk mam dnes zabaleny take ale z jineho duvodu, me skolila angina, ach ji :( Tepla sala jiste udela zazraky a brzy bude lip, opatruj se, Monika.

  OdpovědětVymazat
 3. Čepička je super. Moc hezká barevná kombinace:)

  OdpovědětVymazat
 4. Jani,...zásah, ten nejhlubší...písnička, slova, barvy...poprvé mě došly slova, sedím oněměle a čerpám...M.

  OdpovědětVymazat
 5. AhoJa, jedu druhé ranní kolo s Kryštofem...balím, kdyby jsi tak mohla jet se mnou, vrátila bych se jako jiný člověk :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Jani, čtu pravidelně a krásně se mi tu čte :)
  Čepka je parádní, díky za tip, asi taky jednu spíchnu pro Andulku ;)

  Hezký den a přeju brzké uzdravení
  Eva

  OdpovědětVymazat