středa 4. července 2012

Na startu

Vypadá to, že Prázdninový deník z loňska dojde letos svého naplnění. Loni nebyl čas ani morál, ale momentálně už Zlobivé stehýnko došlo do stádia, kdy dokáže ocenit chvilky klidu a vrtošení ve stínu stromů. Sice je to furt tak 90:10 pro řádění, ale i drobné pokroky se cení. U ní obzvlášť...

Děti opět v přesile. Jako kdyby se to vzalo fakt zodpovědně, to počítání dětí, asi by to byla přesilovka velmi drtivá. Většina dospěláků tu do té kinder sekce furt tak nějak samovolně desertuje. Fakt diagnoza.
PS: Máme nový monitor a všechny fotky na něm vidím úplně jinak, než na starém. Trochu zmatek, ale prý je to na zvyku, říkal můj muž. Tak uvidíme.

7 komentářů:

 1. Jani,
  fotečky jsou super !
  Zvlášť ta poslední akční naháčová ;-D
  Já zase vidím sympatickou plavkyni :-)
  Jsi to ty ? ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sympatická plavkyně ve skutečnosti vyfasovala bezpečnostní oděv, aby děvčátkům pomohla motorovou pilou vyřezat kouzelnické hůlky:o) No, nakonec se holky musely smířit s nějakými klacíky, co našly v lese, ale to na faktu, že je Júřa sympaťačka, absolutně nic nemění - snaha tu byla:o)))

   Vymazat
 2. Božínku, z toho všeho dýchá taková pohoda...a láska k dětem, vztahům, přírodě, zvířeně, životu....

  mmch ten deník má naprosto dokonalý design :o)
  Jen se vplazit mezi chladivé stromoví, ukotvit, nalevo nutela, napravo šlehačka, před sebou kondenzované mléko a hurááááááááááááá léto :o) !!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Z fotek vyzařuje krásná letní atmosféra a pohoda, tak snad i prázdninový deník nebude zahálet :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Super fotky. Léto jak má být :)

  OdpovědětVymazat
 5. Nemyslet, ale vymyslet, nevarit, ale zavarit a veselo od ucha k uchu ....krasne prazdninovani a klidne zapisovani na Kohoutaku

  OdpovědětVymazat
 6. Děkujeme, děkujeme, léto zatím tepe na stopro (takže deník zase zatím lež ladem, chjo...)! Ale jednou se zatáhne a možná (krom kouzelníka) přijde i Zlobivé stehýnko s kouzelným perem a začne čarovat. A třeba rovna bude po ruce i Prázdninový deník, jé, to by bylo... Fandím!

  OdpovědětVymazat