pondělí 23. července 2012

Posunujem hranice!

Třeba že zrobim plněné papriky s rajskou. Pro někoho absolutní normálka, ale my jak nejsme omáčkovíknedlíkoví, chce to dycky trochu odhodlání pustit se do kulinářských počinů tohoto typu (a pak jen kroutit hlavou, jak je to děsně jed-no-du-chý - nevím proč v sobě nosím ten pocit, že omáčky jsou komplikované a zbytečně zdržují od rychlých akcí u plotny). Recept!

 Další posunutá hranice se týká pravých domácích vlněných fusek♥ To v sobě nosí člověk občas takové zvláštní archetypy, jako např. ten o vlněných ponožkách, těch jediných a pravých, upletených milujícím Člověkem (nejčastěji babičkou) pro náš vlastní pocit tepla a bezpečí, lásky a klidu. Na mne to funguje dodnes. Kouzelný proutek hadra. Normálně naroluju ponožky od babičky a všecky průšvihy světa odplouvají (aspoň na tu chvíli) vdál. Tak jsem taky jedny zkusila, sibiřky. Tedy v tomto případě spíš takové...

 ...sibiřečky - chodidlo celých 8cm, no považte! :o)

Odpoledne pod jabloní, s papíry a jinými výtvarkovými proprietkami. Tetka z Kanady zaslala mmj. pixlu pěnových nalepovacích hmyzáků, tak Kuřata lepila a tvořila a tak vůbec.

Ogárkovy migrující berušky:
Z pixličky na strom, ze stromu do auta, z auta na střechu a ze střechy na kolo. Kolotoč jak vyšitý. A takto kolektivně, ó, to bude bžunda!

5 komentářů:

 1. :))veselo sa u vás prázdninuje, to je dobre:)G.

  OdpovědětVymazat
 2. Pohodový den, jak už tolikrát u vás...v té krabičce se slony máme doma kakao:-)) no a ty papriky jsou luxusní, pro mě to je vyšší dívčí, too much work...:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Panejo, takový "patlací" stůl venku pod jabloní, ten by se mi taky tuze hodil...:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Plněné papriky mé oblíbené jídlo, které jsem letos ještě nevařila, to se musím polepšit ;-) díky za inspiraci, vypadá to všechno úžasně!

  OdpovědětVymazat
 5. U vas se nic nezmenilo :O) Klid, pohoda, odvaha odmenena bajecnyma paprikama... Jani, ty jsi neskutecna hospodynka.

  OdpovědětVymazat