pondělí 20. srpna 2012

Cukr, káva... autodráha!

Vzhledem k Ogárkově obsesi auty byla vlastně výroba této dráhy jen otázkou času. Měli jsme doma už více modelů, ale většinou takových lážo-plážo, prkno a jede se, takže auta v průběhu závodu různě padala ze srázů, což není nikdy sranda, a navíc to byla závodiště většinou jednodráhová, což taky házelo pár bodů do mínusu. A tak jsem jednoho krásného dne naložila děti do auta a vyrazila hezky konzumně směr OBI nakoupit nějaké ty laťky, fošny, číslice pro efekt etc. Oficiální verze pro Ogárka zněla - police pro taťku. On totiž Ogárek slavil v srpnu svátek a tato dráha byla společným rodinným dárkem, překvápkem stloukaným tajně, v noci, s radostí. Gut.

Zlobivé stehýnko té minivrtačce celkem propadlo. Pořád něco šolicháme a já jsem jenom ráda. Posledně si s kamarádkou odvedle a s Ogárkem vyrobili dřevěné přívěsky s vybroušeným počátečním písmenem svých křestních jmen, já jsem vyfasovala přívěsek se sedmikráskou a pěti puntíky. Ty mají samozřejmě svou jasnou symboliku... Na pozadí fotky výše je rozpracovaný tyrkysový trpaslíčkový svetr větších rozměrů (cca 1-2roky). 

 Tímto se naplnila trilogie Šimonových opičáren (1.+2.), tentokrát i s malým bonusem pro jeho sestru (housenkové čepice na přání jejich maminky).

8 komentářů:

 1. nádherná autodráha a krásné čepičky

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, vy tedy řádíte! A všichni. A je to moc hezké - princezna dělá krásné šperky, maminka plete jako profík a ta autodráha, to je bomba!
  Mějte všichni hezké dny, Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je něco.
  Stehýnko je sestra s velkým srdcem.A tu vrtačku jí teda závidím!!!
  Zdravím na kopec, B.

  OdpovědětVymazat
 4. Marcelo, moc díky. Autodráha je hlavně vděčná, jezdí po ní parádně i kuličky z Alberta. Akurat jsou pak po celém baráku, ale to jsou malé věci, že:o)))

  Helo, mně se ty B přívěsky taky strašně líbí, jak jsou napůl surové, napůl opracované, ach! A až se ochmatají, to bude teprve lahoda♥ Děkuju!

  Bohdano, je tak. Sice je občas na odstřel do jiné dimenze, ale v jádru je to dobrý člověk. Celá matka:o) Vrtačka dva roky zahálela ve sklepě a teď nemá oddechu. Zatím jede, tak snad ji ten náhlý zájem nezavaří závitky. Jinak je to tato, finančně, myslím, celkem ok ->
  http://www.noto.cz/dilna-naradi/elektronaradi/brusky/prime-brusky/prima-bruska-ferm-fct-160f-s-ohebnym-hridelem-powerline.html
  Taky zdravím a děkuju moc!

  OdpovědětVymazat
 5. Jani ahoj,čepice přenádherné,děkujeme moc..Já pokračuji v hledání Merina v Otr,ale bohužel jsem ještě neměla to štěstí.Na brzkou shledanou,L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U vás neporadím, ale v Krajském je velký výběr na obchodňáku a v galanterce na Čedoku. Jinak možná ještě na Kvítkové je galanterka, na ruhu s Lešetínem I., ale tu nemám ozkoušenou (odbočka k bývalé Mlsné kočce). Tož tak...

   Vymazat
 6. Tý jó, kam se hrabem s naším žehlícím prknem ala autodráha...tato je úplně profi, no a přívěšek- jaká nádhera...taká romantika...páni!!!! Čučím zas jak puk na extra kousky! Mějte se!!! A brzy hoj!!! R.

  OdpovědětVymazat
 7. Tož jak u nás, taky bylo dycky nějaké prkno po ruce, tak kdo by se drbkal s něčím jiným. Ale pak u přátel na chatě viděl toto a byla to teda láska na první pohled, chápeš... :o) Zítra! Juch!!!

  OdpovědětVymazat