pondělí 5. listopadu 2012

O houbách, keksech a snech...

...by člověk nevěřil, co všechno mezi tím listím takhle při podzimu nenajde za poklady:o)

A co teprve doma občas čeká za překvápka! Vyzkoušeli jsme keksy z Podkrovíčka a musí se nechat, že dospělácká sekce si na nich schroupla s velkým gustem. Mládež ofrkovala, rozinky ona totiž nerada. Po hroznech by se utloukli, ale rozinky?!! Neexistuje. Jestli do Vánoc zapomenu, jak prudce mne dneska B vytáčela, je možné, že jí/jim udělám jednu várku s oříšky namísto rozinek. Zatím to ale nevidím vůbec reálně. Ani v nejmenším:o)
 
 Ale tak má i světlé chvilky, Stehýnko jedno zlobivé.
Třeba Dotýnky ji pořád baví, hlásí se a plní, plní. Momentálně probíhá swap na téma "Jakou barvu mají tvé sny?" a Stehýnčina swap-partnerka jede na duhové vlně. Juch!

 (Zaplstíno)

Synchronní obličejíčkové vyšívánky aneb "Mamííí, jááák...?!":o) Vpravo má načatá, vlevo Stehýnčina, už komplet.

Doufám, že jsem jí dala dostatečně zřetelně najevo, že by mohla jednu takovou obláčkovou Dotee doručit i své nesnesitelné matce. Se mi totiž fakt líbí...
 
Duhové sny, zůstávejte s námi, se všemi... K.ámen.

8 komentářů:

 1. No tak ale ty světlé chvilky Zlobivého stehýnka (nebo zlobivého Stehýnka?) jsou k nezaplacení! Myslím, že dneska byl nějaký vytáčecí den, i u nás. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Doteenka je nádherná! Vzpomínám, že to byla moje první uplstěná věc kdysy při začátcích na fleru. Jo a....no prostě se to dobře čte, že nejsu jediná, koho prvorozeně vytáčí to vývrtky:-)

  OdpovědětVymazat
 3. A mě tu a tam i druhorozeně, třeťorozeně, ovšem takřka zletilé čtvrťorozeně nejčastěji :-)

  V čem spočívá princip těch vyměňovacích panenek? Mají nějaké parametry kromě rozměru a tvářičky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkopírováno z komentářů tuto: http://rooster-hill.blogspot.cz/2011/01/hvezdy.html

   "Dotee je takový amulet, přišla, tuším, z Austrálie a její podstata tkví v tom, že ji vyrábíš pro sebe nebo pro druhé, ale nikdy nesmí být prodávána, vždy ji musíš darovat (pravidlo autorky nápadu, moc sympatické). Jinak musí splňovat jistá kriteria, aby byla ještě tou "pravou dotee" - velikost +-10cm, obličejík, poutko na zavěšení, ocásek a rodný list. Provedení je zcela na Tobě (šitá/háčkovaná/plstěná/pletená/papírová... Obličej fimo/vyšívaný/kreslený/malovaný- plsť/látka... Ocásek jen provázek/korálky/knoflíky... Dozdobení jak je libo. A relax je to teda výborný, doporučuju.o) Jinak na netu je spousta info a např. na Youtube taky hodně inspirace..."

   A je to fakt dobrý ventilek a pozornost milá určitě též. Na netu dohledáte jistě mnoho dalších informací, ale ta kostka hore by měla stačit:o) J.

   Vymazat
  2. Díky :-) Až bude nějaký hoooodně dlouhý zimní večer, vyzkouším, jestli takvou Dotee zvládnu - budu vidět...

   Vymazat
 4. Anonymní06.11.12 8:07

  Doteenky jsou krásné! A plně se hlásím do klubu vytočených matek, byla jsem nemluvná ještě dnes ráno, u nás řádí Puberta.... Ale zase bude líp, mějte se hezky. Olga

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den,
  tak se opět usmívám a říkám si, že je opravdu zbytečné se zabývat otázkou jak sladit celou tu smečku (18,15,13 a 1,5) a nezbláznit se a "nezabít" . Všude je to stejné a někdy během dne jsou slunečné záblesky, když je dobrý den :-).... A jaký je tedy princip těch panenek? Monika

  OdpovědětVymazat
 6. Jani, Stehýnko je zkrátka Tvoje! :-) - Talent po mamince nezapře, na svůj věk je ohromně šikovná.
  U vás doma musí být moc fajn.

  OdpovědětVymazat