čtvrtek 14. února 2013

Stella bella & Dia mia

Na počátku všeho byla kočička od Radulovic (4. fotka vodshora, heleď!). Stehýnko z ní byla tenkrát celá rozněžnělá, pak zatalismánkovaná a teď ze všeho nejvíc vysmátá. Ostatně jako ze všeho poslední dobou, trpezlivosť, matko... Každopádně když se to vezme kolem a kolem, právě kus té srandy potřebujeme poslat i do světa a to úplně nejvíc konkrétně na sever, ke dvěma malým cácorám razovitym ♥ zduř!

Po zadání hesla do Googlu jsem pochopila, že na rozjezd bude asi rozumější nechat se vést a obšlehnout příšerky tak, jak v cyberspace leží, běží a poletují. Dost nás ti mazlíci pobavili, stejně jako anglický termín "Matchbox monster". Akční! Kam se na to hrabe česká "Příšerka v krabičce od sirek", ťuťuťu:o)

(Spoďáry jsem nepřibalila, zato můžou volit mezi polštářem&peřinou a zavinovačkou. Dobrého pomálu...)

Všem fandům Valentýna vinšuju romantický/emočně narvaný/láskyplný večer. Nám ostatním teda hlavně, abychom se s těmi svými drahými měli tak nějak kontinuálně rádi po celý dlouhý rok:o) Mmch ten magnet jsme dostali od Stehýnka. Mamka a Taťka:o) Když tak teď vidím ty příšery v jeho těsné blízkosti, ano. Dalo by se říct, že tak nějak hodně podobně s mým mužem vypadáme. Dobrou na Valentýna!

11 komentářů:

 1. Je, tak dobry ... u vas je veselo. Neznejsi hlavy rodin musi vydrzet .... vsak na nas stoji cely svet. U nas probiha negativni obdobi u 4leta ... taky mazec.

  OdpovědětVymazat
 2. No paráda, "matchbox monsters" sú naozaj krásne. :)
  A ten magnet od dietka... Šťastní rodičia. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, příšerky jistě splní svůj účel. Takové miaturky mají děti rády, o tom žádná, kam se hrabou fosforové příšery. Nějak jsem nepochopila beztvaré potvorky co rozdávájí v nejmenovaném marketu.
  Zabalte do krabičky cácorkám co nejvíce toho smíchu od Stehýnka. Držím jim pěsti, aby slunko zase vyšlo a zářilo.
  Mlaďoch taky donesl ze školy hand made valentýnku, je to masakr, jak to rychle utíká. B. je na prahu toho nejveselejšího období, pokud je i tato stránka života zrychlená a zesílená jako všechno kolem.
  Hezký víkend za kopec přejem (pozdravy jsem vyřídila :-)) M.

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, tak to mě fakt rozesmálo, ta poslední věta, vypadáte s mužem úžasně, hlavní je, že ještě umíme smát....to vydržíme fšechno, viď. Držte se!

  OdpovědětVymazat
 5. Teď jsem se pobavila. Fakt vám to sekne! Předpokládám, že Ty jsi ta růžová...Jsou moc hezké, děti mají takové miniaturní potvůrky rády. Valentýnka od dcerky je milá. Jsem žádnou od dětí nedostala...Pohodový víkend!

  OdpovědětVymazat
 6. Tak jim říkejme třeba sirkáčci nebo škatuláčci.
  Dana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sirkáči jsou výborní, to se ujme. Díky za tip, Dano :o)

   Vymazat
 7. Hohoho, děkujem, jsme rádi, že se Sirkáči líbí, nám též!
  Tuze.
  Už valíme další modely! Albertu navzdory, Maru.o)

  OdpovědětVymazat
 8. tento blog a prispevky na nom nemaju chybu :-) krasne :-)

  OdpovědětVymazat