sobota 27. dubna 2013

I ♥ Eric

Papá slavil. A já se královsky bavila. Jak se všecko, co do těch dětí tak nějak samovolně přeléváme, vrací přímým úderem zpět. Žádné sucharské předávání certifikátu na předplatné oblíbeného periodika, ale pěkně bojovečka na zahradě. Řeknu vám, najít všech těch 18 kartiček 1x2cm dalo oslavenci solidně zabrat. Je krátkozraký. A na optika líný. Dost blbá kombinace. Tři lístky ještě vlají někde na větvích:o)
Luštění samo o sobě bylo taky faň. Nebylo by nad antilopu na Kohoutím vršku, juch!

 Stehýnko konečně dokončilo návleky. Prý nesmím ani náhodou prásknout, že původně byla oka nahozena na loňské Vánoce. Rok sem, rok tam. Mám trochu obavy, že co se termínů týká, bude stejný potížista jako její vzácná matka. Katastrofa totiž (ale pracuju na sobě).

 Například tento pléd bude potřeba až na sklonku září a já na něm pomalu dělám už teď. Nepoznávám se! Mmch, Katu, to je ta "deka", jak ses těšila na její nástin:o) Pléd x pléd. Toto je tedy ten osobní pléd, maxišál přes ramena, to až ve vinohrádku bude zapadat slunce a nevěsta se zatouží zachumlat do šedého teplíčka, víme.

Nedělí v pohodě! Naše dnešní vaření s Benjamínkem v šátku a Ogárkem za krkem bylo fakt k popukání, hohoho! Z ptačí perspektivy fotil Ogárek:-)
Ericovi každopádně velký dík za morální podporu a lehkost na srdci i v kopýtku.

3 komentáře:

 1. To je krásné Jani, ty děti navěšené na Tobě....to já bych teda nedala...:-) krásně jste to na muže upekli:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Papá přeju všechno nejlepší! Má se, náš táta může být rád, když si na něj aspoň vzpomenu sms, věčně na svátky není doma. U vás je o zábavu pořád postaráno. Skvělou bojovku jste vymysleli. Dcerku máš šikovnou, plést a uplést v devíti letech...šikulka! Mějte se krásně na Kohoutím vršku! Adriana

  OdpovědětVymazat
 3. Paráda! My takhle udělali bojovku pro návštěvu na Silvestra. Po cestě z nádraží k nám byly rozvěšené fáborky s písmenky. Výsledkem mělo být slovo "Stallone", ale vycházely jim věci jako "slon a let". Nakonec jsme jim napsali nápovědu, že to slovo souvisí se Sylvestrem a bylo jasno. Mělo to takový úspěch, že jsme to pak další rok zopakovali a ještě udělali podobnou akci kamarádkám k narozeninám.
  Jo, takové hrátky mám ráda :)

  OdpovědětVymazat