středa 24. července 2013

Permanentka v permanenci

Od jisté doby je u nás otázka - "Co dneska podniknem?!" - naprosto zbytečná. Známe odpověď. Pokaždé. Pokud máme s mužem plán vyrazit jiným směrem, raději ani nedáváme prostor, ve kterém by tento choulostivý dotaz mohl zaznít. Děti skandující Lešná!, Lešná!/event. děti napruzené, že Lešná tentokrát neklapne = ranní/dopolední obrazy, které rádi oželíme. Ono totiž Lešnou fakt těžko přebít, božská ZOO, kde si přijdou na své i ti, kteří ta zvířata až zase tolik neprožívají (ehm, jsou tací, ano). Permanentce třikrát sláva a zlínské ZOO zvlášť! Hallelujah!

Kuřatovic top trojka - nejvtipnější zebra, surikata, sloni. Yes!

Jedna z nejoblíbenějších částí - Pěšina Zpívajícího lesa. Tibet. Pokaždé se mi vybaví Evice, která před sedmi lety těmi mlýnky v Tibetu točila jako divá. Tenkrát to neklaplo. Co se má stát, stane se. Klid.

Klid třeba i s tlapkama v tygří tlamě:o)

Nejlepší atrakce v dnešním parnu? Vodní mlýn s příslušenstvím. Korýtka a klapky a kyblíky, rýžování zlata, kde valounky vážně čekají na trpělivého "rýžaře". Původně jsme mysleli, že je na dně jen štěrk, ale nakonec se ukázalo, že se tam nějaký ten falšovaný au-valounek najde. Kdybychom četli, věděli bychom.o)

 Chladit, nohy hore a hlavně - bacha na krokodýly! Víkend se blíží, středa láme!

4 komentáře:

 1. Fakt jste našli? No né....jedem, co nejdřív!!! R.

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkné fotky, tam jsem ještě nebyla:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 3. Byli jsme tam kdysi dávno, Agu skoro ještě mimino, a teď v rámci akce "samy dvě" znovu. Jedním slovem Nadšení, klaním se a smekám a permici a blízkost závidím. PS: byla jsem ráda, že jsem trefila TAM, odněkud z Litovle a Mladče a pak ZPĚT domů do Frýdku:-))

  OdpovědětVymazat