středa 2. října 2013

Zoe

Nemůžu si pomoct. Holčičky + barety = epes rádes. Jakože čepice též super, ale baret, to je úplně jiná liga. Když navíc vychází z granny square (petko!), je to zásah na druhou. Na druhou vznikla i Zoe, ta první byla pro Stehýnko, se ví.

Stehýnko & Anýsek

 ♥

 A jak Anýsek krásně ladí se sousedovic novou brankou. Taky epes rádes totiž:-)

8 komentářů:

 1. ta první fotka je dokonalá.

  OdpovědětVymazat
 2. Jdu do toho, Jano :-) Hned zítra prohlídnu zásoby a ZOE je moje!
  Anička je celej Váš bratr :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, barety jsou skvělé!! Také jsem si jeden vloni spáchala, ale nemám ho tak "nabraný" tak asi budu muset udělat další :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda, Jani, ten originalni popis je na relativne male hlavy (velikostne ten pro Stehynko). Pokud by byl na "normalniho" dospelaka, min. dve-tri rozsirovaci rady baret jeste snese... Taky se do nej asi letos pustim. Pro sebe jako:-) Tesim.

   Vymazat
 4. Jsme na vlně, už mám taky návod na baret vybraný... pletený. Jen se k tomu dokopat. A přestat slavit začátek semestru:).

  OdpovědětVymazat
 5. Děti jsou úžasná stvoření. Zdravím z mrazivé doliny a přeju příjemný víkend. M.

  OdpovědětVymazat
 6. Jani to je parádní, asi se taky do nějakého pustím. Loni jsem udělala asi 25 čepic v rámci rehabilitace a letos se pokusím o barety. Právě jsem se vrátila z pletacího víkendu, respektive soboty a dost jsem tam na tebe myslela, viděla jsem spoustu vychytávek a vzorů ... a tak jsem nějak nabuzená :). Ale dneska si dám šicí neděli. Juch!

  OdpovědětVymazat