úterý 8. dubna 2014

Animální přitažlivost

Až tak my to s tou Lešnou máme:-) Jak se začne probouzet, je obzvlášť těžké držet se zpátky. Surikaty teda ještě někde vychrapují, ale "jejich" stánek s etiopskými plackami, nejlepší horkou čokoládou a espressem s sebou už jede naplno (to na fotce není on, mého srdce šampion, to je občerstvovna poblíž páté pokladny. U surikat už nebylo na focení nejmenší pomyšlení, ta pěna!).

Lešná je prostě srdcovka. A díky členství příjemně dostupná (vřelé doporučení blízkozlínským), jednorázové vstupné etc. jinak bývalo celkem ekonomický ořech.

Chlupaté lízátko aneb drobná dramatická epizoda ze života drůbeže na závěr.

12 komentářů:

 1. Ta fotka tulivá, ta teda je!
  Lešnou máme též rádi, ale zvládáme tak jednou do roka. Mít to blíž, jsme tam nejspíš pečení vaření. A když vidím ty prázdné stoly a židle, to musí být paráda.

  OdpovědětVymazat
 2. máme to milá Jani podobně, díky členským kartičkám (J už má taky vlastní :-)) jsme na Lešné pečení, vaření.... akorát já jsem u sebe objevila něco jako majetnické sklony a jak se tam začnou hrnout davy návštěvníků, to tam raděj nejezdím, protoýže si říkám- kdo sem ty lidi pustil????????
  Nejlíp je tam během týdne dopoledne, nebo večer před Štědrým dnem. Nikde nikdo, jen my a zvěř ...aúúúúúúúúúú

  OdpovědětVymazat
 3. Perfektní záběry, my máme na jaro doma zvířátek dost. V květen, červen tam jezdí místní školka pravidelně na výlet. Prázdniny to je jen pro davu chtivé, páč je tam víc lidí jak zvířat, to tam jedu jen s dobrou partou. Osobně preferuju podzimní zoo, my sběrači barevných listů v tom máme jasno :-) ...ale s váma bych dala i to jaro...užívejte M.

  OdpovědětVymazat
 4. Neotřelé pohledy..našinci se moc líbila žirafa, ale nikdo naštěstí nedolízl :-D. pa

  OdpovědětVymazat
 5. To jsme se tam třeba o víkendu potkali:) Fotky nádherné, klokaní pusinky nejvíc!

  OdpovědětVymazat
 6. my snad dnes pojedeme taky když to vidím!jen do té trojské...

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky!!!! J. zaujala žirafa:) a mně klokaní láska (jak překvapivé, že...) a lenochod, páč to jsem prej já....zdravíme....R. a spol.....

  OdpovědětVymazat
 8. Zvířátka vždy potěší oko i srdíčko, super je učit děti už od malička mít rád přírodu. Mám to vyzkoušené na svém synovi. Ten dnes jako dospělý nedá na přírodu a zvířata dopustit. Jen tak dál rodinko....:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj Jani, do Lešné se chystáme už druhým rokem, snad to letos klapne. Kamarádka básní jen o lešné a u tebe je to už druhá reklama:D, tak se děsně těším. Doufám, že se máte dobře.

  OdpovědětVymazat
 10. Krásný fotky, mě (postižená botanička), zaujala ta fotka čemeřice s cedulkou popelivka. Buď to maji zpřeházený, nebo roste mimo záběr ;-)

  OdpovědětVymazat