čtvrtek 23. října 2014

Dekodace html

Taková slunná neděle to byla. Slunko nad náma, slunkový bandičky kolem a hlavně - slunce v duši. Tušim, že Ján Zákopčaník by z nás měl velkou radost. Tři matky, osm dětí, jeden outěžek a jeden hrdinný to ot. Blogosféro, díky za ně!

Pohled na čokomlsouny ach, na zpraseného synka achach. Folkloreček malučko:-)Statický klid nám nedodal ani tibetský kout, nějak se ta dětská energie rozpínala nad rámec všech těch mlýnků a Buddhů, pečlivě střižených bonsají a kamínkových pěšinek. Ale zase jsme si to pěkně užili, to jo.

Benji ladil. A šplhal. A válel se. Měl tak nejlepší výhled na plameňáky, v poloze ležícího střelce. Jednoho chlapečka silně inspiroval, ale jeho maminka stihla zakročit. Chudáček...

Stravovací rozmanitost aneb z extremu do extremu. Při neděli všecko jest možné. 
V Lešné rozhodně.

Taky jsem si chtěla vyfotit dvojportrét s tučňákem. Jakože já a tučňáčí tlamička. No, neklaplo to úplně podle plánu - buď jsou oni moc rychlí, nebo já moc pomalá?!! Tak aspoň tak. Robka a dupka (teoreticky by se to mohlo jmenovat i prostě - Dupy).

7 komentářů:

 1. Lešná nikdy nezklame, zvlášť když klapne počasí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to taky říkám! Každému! A furt! ...bychom (si) měly na ředitelství navrhnout nějaké provize, dyť taková propagace:-)

   Vymazat
 2. Benjiho výtlemový happy úsměv do foťáku a ta malá člověčí dravost:"Já tam dosáhnu,jo a jo a jo!!!"
  A Benjiho skoro osvícená ouška jako kdysi prosvícená Ogárkova ušiska:-))
  Neděle krásná byla, i u nás. Až na to, že mi syna málem zabil farář:-)))
  (měli jsme v plánu během vejšlapu někde schovat poklad a protože u kostela bylo nejvíc kaštanů, Kuba ho chtěl hledat tam....a jak se říká, že na jistých místech je nulový provoz bo tam jezdí auta jen v úterý a v červenci - tak zpoza fary najednou vyjelo auto:-))))
  Farář se smál, já se smála, dítě uskočilo - i když já řvala "Kubo doleva", Kuba automaticky doprava, klasika:-))
  Ogárek si vedle slečny také hověl spokojeně!
  Magda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a Folkloreček....smích, hned si vzpomenu na bratrstvo statečných - Ebeny, jak nazpívali Folkloreček - fakt bestovní!!!!!

   Vymazat
  2. http://www.youtube.com/watch?v=czGSnnDShnQ
   ...jak k tomu ty děti přijdou...

   no jak, Ema má mísu, máma mele maso, a B+O+ZS mají mámu Janu no ne?

   Vymazat
 3. Jani áchh já chci taky slunnou neděli! A štastný ač zprasený synek? Co je víc? Nic. A z Benjiho je chlapisko a ten úsměv a ty oči! Mávám do dálky . Krásně jste se měli! Marcela

  OdpovědětVymazat
 4. Ty vaše klučiska jsou prostě NEJ! ♥
  Hoj J.

  OdpovědětVymazat