pondělí 8. prosince 2014

Zlehunka

Tak dlouho bylo hezky, že jsem ani ta okna nestihla umýt. Mohl by to být protimluv, ale není. Kdo by visel na parapetech, když může korzovat přilehlou krajinou. Tak jsme to nakonec s klukama pošolichali jen indoorově, z teploučka domova když už je ten rozskřikovač taaak baví, a zbytek jsme - v dokonalé filosofii Barevného světa - maskovali roztomiloučkými hvězdičkami. Asi si jednu natisknu i na čelo, funguje to skvěle. Odvádějí pozornost od nežádoucích nečistot a tak si říkám, jedna hvězda v ksichtu proti vráskám a podočkovým vakům a rozšířeným pórům a beďarovi na nose by mohla být dost efektivním řešením všech výše jmenovaných mňamek.

Už! Jupí!

A návštěvy nečekané...

...odpočinky vítané...

...a Stehýnčin megasob aka ona už je taková

8 komentářů:

 1. krásná deka v kočárku
  a s úklidem se to nemá přehánět....jak na okna bude pršet, stejně už nebudou čistá :)

  OdpovědětVymazat
 2. "Hvězdu na čele máááš..." mi kdesi v hlavě naskočilo při dnešní četbě:) Dobrý nápad, jak s hvězdou na nepřítele, ať už je to vak nebo šmouhy kalné! Myslím, že je na čase zdobit i naše okna. A já pořád čekala, až "se umejou"!?! Tedy děkuji nejen za to úlevné zjištění, ale také za adventní připomínku toho, co podstatné je a co méně a že světlo nad tmou vítězí! Hezký advent!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to jsme na tom Jani stejně. Ale od toho přeci advent je-))). Dnes dorazil Jonášek, tak se budu bavit zase jinak a bude to bezva. Kokon povedl, zmákla jsem i jeden malý svetřík a fusky mám jedny:-)))). Pa a pěkné dny Věra

  OdpovědětVymazat
 4. Ta deka v kočáře je nádherná. A sobi taky.

  OdpovědětVymazat
 5. Hvězdy jsou hodně geniální řešení ! My zas někdy na bordýlek přehodíme hezkej šátek, když se rychle blíží návštěva. Osvědčené rychlé.
  Máte se hezky u vás !

  OdpovědětVymazat
 6. Zlehunka, ale přeci, maskování- bezva věc, jen se jeden bordel nesmí začít maskovat jiným (většinou ještě větším), sobíci krásní.

  OdpovědětVymazat
 7. Jani, krásně zlehunka jste začali. Máte doma krásně. Jak tak koukám na fota (deka bazvadná a Kulíšek v ní taky), ale ta poslední - když se zakoukám na třetího největšího soba, tak má nahoře jakoby vyřezaný obličej, pravděpodobně od přírody. Anebo mi už hrabe - pokud to vidím jen já :)))
  Mějte se krásně a těším se na další "zlehunka" Martina

  OdpovědětVymazat
 8. Ti sobi jsou úúžasníí!!!!!:))

  OdpovědětVymazat