úterý 7. července 2015

Mixle v piksle

Lístky se nám tu pomalinku trousí k zemi, což je neklamný důkaz, že léto valí na plné obrátky. Oh yes. Indiana party und prodloužený víkend und brněnská sekce - na prázdnínový rozjezd akce jako vyšitá. A-ka-ta-hůů.... 

Ditě ještě pozitivnější, než jsme doufali. Vážně skvělé, mít s sebou endorfiny sbalené do věčně vysmátého děcka, non-stop připravené k použití, no achach, láska páska♥

 V kuchyni jen ten nejnutnější čas - třeba nejlepší oběd byly dosud vafle s ovocem a čokoládové fondue. Easy peasy a úspěch jako toto léto dosud nic. Zapsat.
Jahodovo kokosový dortík bez mouky tuto. Mlask též!

Endorfiny dvojka. Je fakt, že od chvíle, kdy se lehce stotožnil s Aangem a propadl iluzi, že ovládá živly, je to dost na pováženou. Zkuste mu vysvětlit, že ovládat živly zvládne jen skutečný Avatar. To si pak v duchu pořádně liskám, proč jsem to vypustila do éteru, protože pro ten konkrétní okamžik Benji živly vážně ovládá. Hilfe!

 Ale jinak pohoda a harmonie vládne světem a to člověka dycky uklidní, rebelii navzdory!
Šťastnou a veselou cestu létem přeju!

17 komentářů:

 1. Teda pane Karfík, Vy nás zásobujete:-)
  Jani, děti jdou do krásy a Benji to jsem zírala, jak se vytáhl!!!
  Trička jak od Forresta:-)) Copak máte za barvy? A to razidlo na lístky - copatoje?
  My doma schovaní před vedrem malovali hrnky, ale u nás jedou dino a hmyzoverze.
  Indiání ou nou.
  Jani, krásné léto, děti s maximem zážitků a minimum náplastí, vy si to užijete...
  Magda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ps. RADA: nezapomínat barevné plastové kolíky na pekáči v rozpálené troubě
   (chtěla jsem si vypnout pečící papír a nalít těsto...a najednou volal Kuba z vany a já to šoupla do trouby na 180....jojo bylo to barevný)

   Vymazat
  2. Magdi, rostou jak ze smetany, fakt mazec. Stehýnko mne za chvíli má, se picnu (mám 177cm). No, pokrok nezastavíš:-)

   Barvy jsou to Art e Miss. My byli vážně odhodlaní a zajeli jsme AŽ do krajského, abychom koupili barvy na textil ve výtvarných potřebách (jako skuteční umělci). No, koho by napadlo, že v sobotu dopoledne tam budou mít zavřeno (jako skuteční umělci). Takže kousek před zavíračkou jsme přepadli vyhnálkovský papírák a oni standartně nezklamali a nabídli širokou flaštičkovou základnu pidibarev. Krása.
   Razidlo je firma Erteple a pěkně prosím není to list, ale pírko. Už jsi někdy viděla, aby měli indiáni v čelence listí?!?!! WTF?!! Matko! (A to jsem se tak snažila:-)))

   Mějte se s Kubou prima! Já vám fandím! Už kvůli těm roztaveným kolíkům, to je mi tolik blízké, ale tolik... Ach:-))

   Vymazat
  3. Anonymní08.07.15 9:08

   Tento politování hodný omyl svádím na přetavený mozek, včera jsme měli 37stupenců.
   Opravdu se rdím a stydím, ale aspoň Tě to vyprovokovalo k tak dlouhému komentáři.

   Jinak krásné svěží ráno přeju!
   Noční bouřka slast, ve tři ráno s nanukem na balkoně a na nebi to byl orchestr!!!
   I naše ryby přežily výpadky proudu. U vás taky bouřilo a jste v pořádku?
   Magda

   Vymazat
  4. Ok, tak to chápu. Tím se to vysvětluje. To je jasné...

   Tu popršelo trochu až teď, jinak nic, žádná bouřka, žádný slejvák noční, nic. Teď pár kapek, tak čekáme, kdy to dorazí. A těšíme se tedy, bo se tak nějak blbě dýcha a místo per začínám vidět listí...

   Vymazat
 2. Hurá, Kohoutí jedou a naplno:-))) Teta, já ty tvoje písmenka žeru! Ty jsi originál:-)))) A děcani noooo koment♥ Pa a máváme za kopec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a pak napiš, jak máš směny přes prázdniny, ať to zkoordinujeme, ju? Těším!

   Vymazat
 3. Já vidím na tričku Bolka...nebo Lolka ( hmmmm)....to je jedno, báječná trička, báječní indiáni....ať žije léto....zdraví "skvaf" ze severních stepí.....Martina Jezinka ze severu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, Bolek a Lolek, měli jsme stejnou asociaci, Marťo. To Stehýnko kreslilo, Ogárek a Anička si udělali své obličeje, Benji a Stehýnko mají právě Bolka a Lolkovou asi teda a Áďa má od maminky své. Měj se fajně na severu. Už se nemůžu dočkat, až tam vyrazíme taky...

   Vymazat
 4. Jani, to je parádní indiánská jízda:-) u nás valí Starwars:-) takže "vejdr žabil luka" apořád dokola...jinak můj zraněný běhací muž byl dnes u tvého bráchy a moc spokojený, takže díky za odkaz;-)) užívejte léto, letos přes Váš kraj nejedeme, ale i tak myslíme :-) K

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to s těmi hochy dobrodružné, matko, občas rostu, ale asi to mají fakt trochu víc v povaze než holky. Dobrodružství zabudované někde v DNA či kde. Šedá kůra mozková? Srdce bojovné? Tak hlavně, že jsou zdraví. Že jsme všichni zdraví. Psychicky především:-))

   Tvému muži brzké uzdravení, troufla bych si říct, že je v dobrých rukách. Z lidského hlediska určitě. Z profesního nemůžu hodnotit na základě osobní zkušenosti, ale jisté výsledky pan bratr má, takže gut:-)

   Vymazat
 5. Krásne tričká, som sa zamilovala asi, deťúrencom seknú!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Krááásní Indiání!!! :)
  U nás taky frčí. Musím Skřítkovi ukázat.
  Užívejte léto!

  OdpovědětVymazat
 7. Vy to žití prostě umíte. Nápady suprové, trika ♥♥. A baví mě, jak jsou vaše děcka na první pohled z jednoho hnízda a děti od bráchy zase z toho svého. Dohromady parádní grupa.

  OdpovědětVymazat