neděle 27. prosince 2015

Retrospektivka

Pokud chcete opravdu veselé Vánoce, nechejte dětem volnou ruku při zdobení chrastu (historická edice Flamingopark). Musím se smát pokaždé, když o stromek zavadím byť jen myšlenkou. Ani přímý oční kontakt nemusí proběhnout, no... láska!

 Vánoční kvedlačka po babičce Barunce zrovna tak. Ona babička - než vyhodila stromeček - pokaždé z jeho špice vyřezala/zadala zakázku na vyřezání kvedlačky. Tady ta je ještě po mojí mamině a má už fakt dost, jak račte vidět, ale prostě ji nevyhodím. Kvedlá jenom o Vánocích, tak to snad se mnou ještě vydrží♥

 ...a když už jsme čekali příliš dlouho, začaly děti pozvolna asimilovat s přilehlou krajinou. Ups. Jasný signál, chápu. Večeře a pár tradic, které magicky brzdí čas v neklidných srdcích. Honem-honem a najednou nad svíčkami není kam spěchat. Kouzlo funguje, gut.

 Trochu netradičně svetr na pupku, ale když on je tam sob a Benji jej prostě nechce ochudit o svůj skvělý výhled na život. Takže buď na prsou, nebo... trochu níž. Každopádně čumákem vpřed, jak jinak, když se jedná o Svena aka Frozen forever (akurat u nás jedem na vlně Olafa a Svena, Anna s Elsou jsou dost passé, dámy prominou.)

Děkujeme Ježíšku! Hlavně za tu bednu optimismu.

6 komentářů:

 1. Ty tři tváře nad plovoucími světýlky jsou krása!
  Taky jsem pro veselej stromek, zvesela zdobenej!
  A kvedlačková tradice je super nápad!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Hedviko, děcka jsou fajn.
   Ke kvedlačce se chci letos vyhecovat, tak pak podám hlášení, přežiju-li:-))
   Hezký dojezd roku přeju!
   J.

   Vymazat
 2. Jani moc vás zdrávím, krásně to u vás jiskří optimismem. To je dobře..jen tak dál do roku 2016. Já su pořád na staré adrese (http://www-eternity.blogspot.cz/) jen nějak polevila technika fotomaker :) a teď na měsíc i pc. Ale mazlím se tu s novým strojem. Tak snad se zase chytí moje oko příležitosti něco ulovit..jednoduše se dívat. Tak pa jdu vás dočíst :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jančo, jsem ráda, že jsi zpátky. Hned jak kuřata odpadnou, jdu na špionáž:-)) pa

   Vymazat
 3. ...ať víra, láska a naděje vás provází ve zdraví celým rokem 2016 ...Věrka

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, Tebe a celej rodine prajem všetko dobré, hlavne veľa zdravia ... Gabriela

  OdpovědětVymazat