sobota 15. října 2016

Slunko!

Když Vám povím, že jsme cca po třech týdnech měli ve Vyhnálkově slunko, nikoho asi nepřekvapí, že jsme si celý den laskali svět. Dopoledne s klukama na návsi, odpoledne zahrada. Něco ostříhat, něco sklidit, hračky uklidit a písek zlikvidovat, zazimovat květináčová kvítka a trochu pohnout se záhony, než zapadnou. Zapadnou-li. Nějak se v tom počasí přestávám poslední dobou orientovat. Ale tuším, že zítra by se mohl mírně zvednout vítr, protože jestli se na něco už vážně dost těšíme, jsou to draci. A závěje zlatých listů. A ta ranní svítáníčka! Zatím bylo tak jedno, jinak šedovlhkozkřehlýnos.

 Ogárkovo rajče. Teda mé, dostala jsem je od něj na Den matek. Rodilo krásně a Ogárek se nemůže smířit s tím, že rostlinka se chystá do paradajkového ráje. Tak mu poskytuje oporu, fyzickou i psychickou, a my všecek ten údiv koloběhový prožíváme s ním, protože to snad ani jinak nejde:-)

 Flíček. Nalezenec. Starý kocour se s Rózkou nesžil, chodí nocovat do nepoužívané garáže přes uličku, ale mlaďoši jsou kumpáni neskuteční. Haf a mňau.

  A Ogárek se, již tradičně, NIKDY nevzdává a Benji si, již tradičně, jede na své vlně.

8 komentářů:

 1. Člověk by věřil, že suchý fíkovník zarodí!

  OdpovědětVymazat
 2. Ten opěrný mechanismus! To je tak sympatický, ta vůle... My, celá rodina netrpělivců, posíláme pusu, protože obdiv, fakt.

  OdpovědětVymazat
 3. Já prostě miluju svět Tvýma očima! Dětem, pantátovi, Tobě i zvířeně přeju krásný podzim, draky v letu, čas na pletky, paradajkový ráj na zemi...

  OdpovědětVymazat
 4. Ano koloběh je v pořádku. Taky jsme měli dnes v plánu draky, ale vítr se vyčerpal včera, tak je nahradil sběr šípků a také paráda, jsme rádi za každý den, který se jde strávit venku. To bezslunečné temno je vždycky nekonečné.
  ♥♥♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 5. Taky jsme si užili toho slunka i toho větru s naší létající rybou :-) jen pižďuch pořád žadonil, že chce létajícího slona...

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné, Janinko. Ogárek je obdivuhodný. ♥

  OdpovědětVymazat
 7. Ogárek je koukám ve stejné kombinaci jako náš junior aneb spider-hasič :). Krásně svítíte!

  OdpovědětVymazat