středa 31. května 2017

miluj

57. Zlín Film Festival jsme letos vzali i s doprovodným programem. Hlavním tahákem byla U13 - Virtuální realita. Obávám se, že na žádné z našich děcek nevyšla řada, ale skvělé bylo, jak děcka pohltily ty prostory. Krása. Vedlejší budovu Kongresového centra (také od Evy Jiřičné) znají, pořádají se tam výchovné koncerty, ale U13 jsme měli tu čest navštívit se školními dětmi prvně a tedy ach i ony. Hrozně čistý prostor.

Filmovou uličkou kolem Dina s nejskvělejší škrábanou zmrzlinou, pěšky na Malou scénku, jak říkala jedna holčička:-) Vybrali jsme film Vzhůru do vesmíru a tedy taky ach. Taková poezie a humor a moudrost a krásné záběry a užasné výkony a dojemné momenty, které děti tak důvěrně znají ze svých dnešků... Prostě krása. Vím, že v kině se nefotí, ale já si nemohla pomoct.

We ♥ Pottan! We ♥ Denis!

Amen.

6 komentářů:

 1. Děkuji za tip na film. S Aňulou mrknem :-) Petra z hájenky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, byl s titulky, simuntánně tlumočený do češtiny, ale pokud mluvíte anglicky, nebyly tam nijak složité dialogy, titulky se daly krásně stíhat. Originál je každopádně ve Švédštině, což nevím jak Vy, ale já bych byla nahraná totálně:-))

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Posílám extraultraturbobonusové pro dědu ♥
   Držte se, moja.

   Vymazat
 3. Krásné fotografie, chci mít všechny ty nápisy ze zdí na tričku, nebo aspoň na tašce, prosím!
  Děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve Zlíně je těch nápisů "miluj" docela dost, vždycky mne to děsně potěší. Fakt milé. Taše by byly super a trika jakbysmet:-)

   Vymazat